Ресвератрол

Препарат Ресвератрол складається з екстракту червоного вина, ресвератрола, екстракту зеленого чаю, екстракту виноградних кісточок. Ресвератрол проявляє антиоксидантну дію, має здатність зв’язувати и Виводити з організму Вільні радикал. ВІН має властивість нормалізувати рівень ліпідів (в тому числі холестерину) в крови.

Препарат Ресвератрол володіє протионкологічною дією, здатно затримувати ріст онкологічних клітин, даже здатно до знищення онкологічних клітин, одночасно стимулюючі організм и активізуючи здатність до виробництва нормальних клітин. Ресвератрол здатно до Підтримання нормальної функціональної активності тромбоцитів, виробляти до зниження в’язкості крови, внаслідок цього, Забезпечує вільний кровотік по судинах, підтримує еластичність стінок судин. Описування препарат надає протибактеріальну і протизапальну дію. Ресвератрол має здатність підтримувати еластичність и гладкість кожи, запобігати ее передчасно старіння, відновлює и стимулює зростання колагенових волокон, Повертає молодість зів’ялої шкірі. Ресвератрол лагодити протиалергічну дію за рахунок нейтралізації виділення гістаміну. Препарат Ресвератрол покращує пам’ять, збільшує стресостійкість організму. Ресвератрол проявляє здатність до зниження рівня цукру в крови, збільшує гостроту зору.

Компоненти в складі ресвератрол мають біологічну активність. Дія ресвератрол проявляється внаслідок синергетичного Дії его окремий компонентів. Флавоноїди в екстракті червоного вина Надаються нормалізуючу дію на роботу різних клітин в організмі, попереджають тромбоутворення в кровоносна судина, зніжують Кількість холестерину в крови, мають антиалергічну, радіозахисну, протизапальну, судинорозшірювальний вплив. В екстракті зеленого чаю містяться кислоти органічної природи, поліфенольні сполуки, вітаміни, Вільні амінокислоти, что володіють вираженість антиоксидантну здатністю. Біологічно активні Речовини в зеленому чаї призводять до его загальнозміцнюючі, капілляроукріплюючі, судинорозширювальній дії.

Показання до  застосування Ресвератрола

Використання ресвератрол буде ефективна при:

  • Захворюваннях серцево-судинної системи (інсульті, гіпертонії, інфаркті, атеросклерозі).
  • В условиях, что є несприятливим екологічного та радіаційного впливу, на шкідливому виробництві.
  • Щоб підвищити стійкість до стресів и усунуті їх наслідки.
  • Для забезпечення профілактики онкології (при радіо- и хіміотерапії).
  • Для профілактики варикозного Розширення вен, в тому числі и тромбофлебіту.
  • З метою Поліпшення мікроциркуляції крови в різних тканинах и органах.
  • Алергічних захворюваннях, что мають різне походження, в тому числі бронхіальній астмі.
  • Для профілактики ретинопатії в разі діабету, гіпертонії.

Протипоказання Ресвератролу

Інструкція до ресвератрол говорити, что Сейчас препарат не можна використовувати, якщо у хворого є гіперчутлівість до будь-которого з компонентів в его складі.

Побічні ефект Ресвератролу

Отримані відгуки про ресвератрол свідчать, что Сейчас засіб НЕ має побічної дії при своєму застосуванні.

Залишити відповідь