Танаксол

Танаксол – БАД виробництва ТОВ «Біола» має жовчогінну, протилямбліозної, гепатопротекторну, спазмолітичну, протизапальну, знеболюючу, м’яку проносну дію. Всі ці здібності, гармонійно поєднуючись в Танаксол, надають оздоровчий вплив в комплексі на всі органи травного тракту.

Танаксол складається з екстрактів гіркого полину, трави пижма, солянки холмової, деревію. Танаксол в поєднанні з фармацевтичними протилямбліозних препаратами дозволяє досягти не тільки високого відсотка виліковності (до 98-100%), але також стійкою реабілітації функцій травного тракту: відновлення жовчовиділення і жовчовиділення, купірування запальних реакцій. При легкої інвазії Танаксол може використовуватися як монотерапія. Після дегельмінтизації курс Танаксол може використовуватися з метою профілактики, як засіб, що запобігає реінвазії. Хороший позитивний ефект досягається при використанні Танаксол у дітей раннього віку. БАД Танаксол зручна в застосуванні, має досить приємний, трохи гіркуватий смак. Танаксол може використовуватися в якості допоміжного діагностичного засобу, так як ймовірність того, що в калі будуть виявлені паразити, зростає в кілька разів після двох-трьох днів прийому препарату.

Інструкція БАДу Танаксол
Упакова Танаксола

Дія компонентів, що входять до складу БАД Танаксол. У суцвіттях пижма звичайного містяться ефірні масла алкалоїди, танацетін, флавоноїди, фенолкарбонові кислоти, полісахариди, вітамін С, дубильні речовини, каротин. Пижмо з давніх часів використовувалася в народній медицині, а сучасні вчені встановили, що вона має жовчогінні і сильними фітонцидні властивості, завдяки ним вона настільки благотворно діє під час лікування гепатиту і холециститу. У полину гіркого виявлено ефірну олію, незамінні амінокислоти, дубильні речовини, глікозиди, флавоноїди, лігнано, каротин, вітамін С та інші корисні речовини, які мають протизапальну, протигрибкову і протимікробну дію. Екстракт солянки холмової, згідно з даними клінічних досліджень, володіє імунотропних і антиоксидантну властивостями. Використовується як гепатопротектор при як гострих, так і хронічних гепатитах, хронічних холециститах, жировий гепатоз, цироз печінки в початковій стадії. У деревії звичайному міститься ефірне масло, глікоалкалоїд ахіллеін, фітонциди, дубильні речовини, органічні кислоти, смоли, флавоноїди, вітамін К, С, каротин і макро- і мікроелементи в значній кількості. Деревій надзвичайно популярний в народній медицині.

Показання до прийому БАДу Танаксол

Застосування Танаксол ефективно при:

  • лябліозі, особливо, якщо є протипоказання до призначення фармацевтичних протилямбліозних
  • препаратів, при проведенні повторних курсів терапії;
  • холецистити, серед них аскарідозних;
  • гастритах при зниженій секретоутворючою і кислотоутворюючої функції (з метою нормалізації функції шлунка).

Протипоказання Танаксола

Інструкція до препарату Танаксол говорить, що він не має протипоказань до свого використання, окрім гіперчутливості до будь-якого з компонентів в складі.

Побічні ефекти Танаксола

Відгуки про Танаксол свідчать, що дана біологічно активна добавка не має побічної дії при своєму застосуванні.

Залишити відповідь