БАД РНК/ДНК

ДНК і РНК виконують кілька життєво важливих функцій в організмі людини – вони активно підтримують і стимулюють процеси синтезу білкових речовин, що має своїм наслідком оновлення клітин всіх органів і тканин. З цієї причини РНК і ДНК використовуються в медицині як загальнооздоровлюючі засоби, здатні підтримувати сексуальну функцію чоловіків, а також тривалий час зберігати молодість, бадьорість, фізичну і розумову працездатність.

Біологічно активна добавка до їжі РНК / ДНК служить для організму джерелом дезоксирибонуклеїнової (ДНК) і рибонуклеїнової (РНК) кислот. Оскільки даний продукт сприяє побудові організмом людини власної ДНК, він може використовуватися для продовження життя, а наявність аденозинтрифосфорної кислоти сприятливо впливає на загальний енергетичний тонус. Оскільки склад БАД досить складний, кожне його становить має власну біологічну активність, а також його ідентичність з природними внутрішньоклітинними комплексами. З цієї причини РНК / ДНК задовольняє багато життєвих потреб організму – регуляторні, енергетичні, репаративні, захисні та інші.

Показання до застосування РНК / ДНК

РНК / ДНК може вживатися при ризику виникнення онкологічних захворювань, а також для усунення негативного впливу на організм радіо- і хіміотерапії.

Біологічно активна добавка ефективна при зниженні опірності організму інфекціям (при зниженні імунітету і життєздатності тканин організму), використання РНК / ДНК допустимо також при пошкодженнях шкіри, порушеннях діяльності ендокринних залоз, підвищенні рівня холестерину в крові, зниження життєстійкості мікрофлори кишечника.

РНК / ДНК може використовуватися також тими пацієнтами, у яких спостерігається зниження пам’яті, аж до недоумства важкої форми, а також зниження м’язової маси, зниження клітинного імунітету і при передчасному старінні.

Відгуки про РНК / ДНК досить суперечливі. Відсутність знань про вплив даного продукту на організм людини, викликає ряд питань у тих, кому він рекомендований до застосування.

Протипоказання РНК / ДНК

Дана біодобавка не повинна вживатися пацієнтами, у яких виявлений сечокислий діатез. РНК / ДНК протипоказана також хворим, що страждають на подагру.

Інструкція до РНК / ДНК вказує, що засіб не слід застосовувати при порушенні пуринового обміну.

РНК / ДНК також не рекомендується тим пацієнтам, у яких виявлена ​​індивідуальна непереносимість організмом компонентів даного БАД.

Оскільки описуваний продукт – потужний енерготонік, не слід вживати його перед сном.

Не слід приймати РНК / ДНК при декомпенсації серцевої діяльності, легеневої недостатності, захворюваннях печінки, при відкритій формі туберкульозу, що кровоточать порожнинах.

Вживання РНК / ДНК в період виношування дитини (вагітність), а також його грудного вигодовування (лактація) допустимо тільки після консультації у лікаря.

Побічні ефекти РНК / ДНК

Вживання даної біологічно активної добавки може спровокувати напад подагри.

Вживання РНК / ДНК може також стати причиною розвитку алергічних реакцій.

Залишити відповідь