Фемін

Фемін – біологічна активна добавка, що застосовується для профілактики розвитку гінекологічних захворювань і патологій. Виробляється в Болгарії. Інструкція до Феміна свідчить, що в його склад входять рослинні екстракти – календули лікарської, парила звичайного, пахучкі звичайної, грициків, перстачу прямостоячого, подорожника великого, манжети звичайною, деревію, м’яти лимонної, чорнобривців розпростертих, мальтодекстрину (інулін).

Екстракт календули в складі препарату Фемін знижує рефлекторну збудливість. Екстракт парила звичайного багатий дубильними речовинами, вітаміном K, флавоноїдами. Екстракт пахучкі і грицики містять рамноглікозід, дубильні речовини, мають фитонцидной активністю, застосовується як кровоспинний засіб. Екстракт з великого подорожника містить полісахариди, аукубин, аскорбінову кислоту і має протизапальну, знеболюючу, кровоспинну, бактерицидну і протиалергічну дію. М’ята лимонна, або Меліса лікарська має анксіолітичну, антидепресивну, спазмолітичну, імуномодулюючу властивість.

Біодобавка Фемін сприятливо впливає на жіночу статеву систему, особливо при запальних процесах в матці і маткових труб, а також при утвореннях міомних вузлів. Підвищуючи тонус м’язів матки, добавка фемінності викликає поліпшення згортання крові і процесів регенерації слизової в матці. Надаючи кровоспинний і протизапальну дію, біодобавка Фемін є оптимальним засобом при лікуванні ендометріозу і при маткових крововиливах.

Сприятливий результат впливу БАДу на всі органи жіночої статевої системи проявляється вже після першого місяця регулярного прийому даного продукту. З метою досягнення стійких результатів необхідно, по завіреннях виробника, тривалий прийом даного БАД.

Показання до застосування Феміна

Застосування Феміна показано при проведенні профілактики різних гінекологічних захворювань і патологій з боку статевої системи жінки.

Також дана біодобавка може використовуватися при запальних процесах в матці і маткових труб, а також при утвореннях міомних вузлів, при ендометріоз.

Протипоказання Феміна

Застосування Феміна протипоказано при індивідуальній непереносимості будь-яких компонентів даного БАД, під час виношування дитини (вагітність), в підлітком віці, під час періоду статевого дозрівання, при годуванні груддю (лактація), при вагінальних кровотечах невстановленого походження.

Побічні ефекти Феміна

Відгуки про Фемін свідчать, що його застосування може спричинити виникнення алергічних реакцій.

Запобіжні заходи при прийомі Феміна

Чи не відноситься до фармакологічних медичних препаратів, зареєстровано як біодобавка. Застосування даного засобу можливо тільки за погодженням з лікуючим лікарем.

Не викликає розвиток лікарський залежності. Випадки передозування біодобавки фемінності не описані.

Залишити відповідь