Ериніт

Лікарський препарат Ериніт є венозним вазодилататором, має антиангінальну дію. Препарат Ериніт належить до фармакологічної групи нітратів. Застосування препарату Ериніт сприяє зменшенню навантаження на серце, поліпшення кровотоку, підвищує витривалість серцевого м’яза до фізичних навантажень, особливо у пацієнтів, які страждають на ішемічну хворобу серця і стенокардією. Застосування препарату Ериніт сприяє зниженню кровоносної тиску.

Препарат Ериніт досить повільно всмоктується при пероральному застосуванні через слизові оболонки органів шлунково-кишкового тракту.

Показання до застосування Ерініта

Лікарський препарат Ериніт призначається пацієнтам, що страждають на ішемічну хворобу серця, стенокардією, як профілактичний засіб, в тому числі в період відновлення після перенесеного інфаркту міокарда.

Лікарський препарат Ериніт застосовується в складі комплексної терапії при хронічній серцевій недостатності.

Лікарський препарат Ериніт може призначатися для лікування хронічної коронарної недостатності, з вираженими і частими нападами стенокардії. Застосування препарату Ериніт допомагає попередити наступ нападів стенокардії і зменшити їх інтенсивність.

Протипоказання Ерініта

Застосування Ерініта протипоказано в разі підвищеної чутливості організму до компонентів лікарського засобу.

Не слід приймати препарат Ериніт при гіпотензії, колапсі, шокових станах.

Протипоказаний прийом лікарського препарату Ериніт пацієнтам, які перенесли гострий інфаркт міокарда, що супроводжується гіпотензією.

Протипоказанням до застосування Ерініта є наявність внутрішньочерепної гіпертензії, глаукоми, порушень мозкового кровообігу, особливо викликаного геморагічним інсультом.

Побічні ефекти Ерініта

Застосування лікарського препарату Ериніт може викликати появу алергічних реакцій, головним чином проявляються у вигляді шкірних висипань. Пацієнта можуть турбувати поява диспептичних явищ. Також, на тлі застосування препарату Ериніт, у пацієнтів може спостерігатися поява підвищеної втоми, напруги, підвищеної пітливості.

У рідкісних випадках, застосування препарату Ериніт може викликати появу артеріальної гіпотензії, спровокувати головний біль і запаморочення.

Запобіжні заходи при застосуванні Ерініта

Лікарський препарат Ериніт може застосовуватися вагітними та жінкам, що годують тільки під пильним наглядом лікаря і його контролем.

Особлива обережність необхідна у вживанні препарату Ериніт пацієнтами з вираженим атеросклерозом судин головного мозку.

Не слід приймати алкоголь одночасно з прийомом лікарського препарату Ериніт.

У тому випадку, якщо лікарський препарат Ериніт застосовується тривалий проміжок часу, то може розвинутися толерантність організму до лікарського засобу та, відповідно, знизитися терапевтичний ефект, який чинить лікарським препаратом. Для зниження толерантності слід застосовувати лікарський препарат Ериніт один раз на добу, а також поєднувати приймемо Ерініта з іншими антиангінальними лікарськими засобами.

Залишити відповідь