Селен активний

Селен – життєво важливий мікроелемент, що входить до складу понад 200 ферментів і гормонів людського організму. Він бере участь в регуляції роботи всіх органів і систем. Недолік Селена в організмі людини може стати причиною розвитку таких захворювань, як кардиопатия, розлад імунної системи, порушення ембріогенезу, а також привести до порушення метаболізму жирних кислот і амінокислот, накопичення кальцію всередині клітин, зниження енергопродукції і т.п.

Таблетки Селен активний – біодобавка до їжі, що служить джерелом вітаміну C і селену. Даний продукт може прийматися як для лікування ряду хвороб, зазначених у свідченнях до його прийому, так і для їх профілактики.

Показання до застосування Селену активного

Селен активний рекомендують при зниженні активності антиоксидантної системи, порушеннях функціонального стану серцево-судинної системи (аритмії, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби), порушення обміну холестерину.

Селен активний може використовуватися для усунення селенодефіціта, прискорення регенерації міокарда (після інфаркту міокарда), з метою поліпшення еластичності стінок судин, нормалізації рівня холестерину (при атеросклерозі).

Ефективний Селен активний для профілактики онкологічних захворювань, а також в ході і після курсів радіо- і хіміотерапії.

Селен активний – інструкція
Селен активний – інструкція

Селен активний може використовуватися при остеохондрозі, хворобах суглобів, переломах кісток; травмах, а також після хірургічних втручань.

Медики відзначають, що використання Селен активний рекомендовано тим людям, які проживають або працюють в екологічно несприятливих умовах (особливо якщо спостерігається забруднення важкими металами або ж вплив радіації).

Наявність Селена в даній біодобавці дозволяє використовувати його, якщо у пацієнтів спостерігаються стану хронічної втоми або перевтоми, виникнення гострих або ж розвиток хронічних захворювань, викликаних зниженим імунітетом.

Негативний вплив тютюнового диму, а також смол і важких металів в них, може бути знижено за допомогою Селен активний, а тому даний продукт також рекомендується курцям.

Інструкція до Селен активного свідчить, що препарат також може ефективно використовуватися при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту – коліті, панкреатиті, гастриті, а також для лікування бронхіальної астми, аллергозов, чоловічого безпліддя, гепатиту, холециститу, особливо ж ефективний Селен активний при олігоспермії.

Селен активний також може використовуватися при масовій профілактиці патологій, які пов’язані з надмірною накопиченням вільних радикалів: ретинопатії, курячої сліпоти, стомлення очей, глаукоми, катаракти, цукрового діабету, бронхіальної астми, суглобових захворювань, безпліддя та ін.

Відгуки про Селен активний суперечливі.

Протипоказання Селену активного

Не слід приймати даний БАД при індивідуальній непереносимості організмом пацієнта одного або декількох компонентів продукту.

Жінки, що виношують дитину (вагітність) або вигодовують його грудьми (лактація), зобов’язані пройти лікарську консультацію перед вживанням Селен активний.

Селен активний не рекомендується дітям віком до 12-ти років.

Побічні ефекти Селену активного

Застосування Селену активного може спровокувати алергічні реакції.

Залишити відповідь