Фотослім

Препарат Фотослім- новий препарат, який успішно використовується для лікування і профілактики онкологічних захворювань різних органів організму. Основна діюча речовина препарату – це живий хлорофіл рослин, який є засобом для боротьби із злоякісними клітинами в організмі, залишаючи неушкодженими здорові клітини.

Показання до застосування Фотосліма

Препарат Фотослім може бути рекомендований як профілактичний засіб особам, у яких спостерігається ослаблення імунітету, особам, які страждають від частих бактеріальних і вірусних захворювань.

Варто приймати препарат Фотослім людям, в організмі яких є патогенна флора, препарат дозволяє нормалізувати її.

Слід звернутися до прийому Фотосліма особам, які мають схильність до онкологічних захворювань, а також тим, у кого є різного роду передракові та фонові захворювання.

Наявність злоякісних захворювань також є показанням для прийому Фотосліма, так як він допомагає не тільки стимулювати ослаблений імунітет людини, а й бореться зі злоякісними клітинами в організмі.

Прийом Фотосліма буде корисний хворим, які перенесли важку операцію, променеву і хіміотерапію.

Для профілактики онкологічних захворювань препарат Фотослім може бути рекомендований людям похилого віку, які в більшості випадків страждають вже віковим ослабленням захисних сил організму.

Фотослім може призначатися як засіб в комплексній терапії хворих на атеросклероз, порушеннями мозкового кровообігу, ішемічною хворобою серця. Хворі на цукровий діабет також відчують поліпшення стану здоров’я при прийомі препарату.

Фотослім – препарат, який допомагає зміцнити імунну систему, але так само він може призначатися як антибактеріальний і протигрибковий засіб. Тому його можна приймати для профілактики інфекційних захворювань, особливо в розпал сезонних епідемій.

Хороші результати показує препарат в боротьбі з вірусними інфекціями, тому його призначають при лікуванні ГРВІ, герпесу та інших вірусних інфекцій.

Сприятливий вплив перпарат надає на метеочутливих людей, допомагає подолати дискомфорт при зміні часових поясів і зміні клімату, допомагає знімати втому, а також вирішувати проблеми потенції у чоловіків.

Так само допомагає спортсменам відновити сили і протистояти виснажливим навантажень.

Протипоказання до прийому Фотосліма

Протипоказань для прийому препарату не виявлено. Не рекомендується застосування Фотосліма вагітними жінками

Побічні ефекти прийому Фотосліма

Фотослім не викликає ніяких алергічних реакцій, не провокує мутацій в клітинах. Однак, іноді можлива поява неприємного відчуття в очах, або підвищеної чутливості до сонячного світла. У разі виникнення таких симптомів варто зробити перерву в прийомі препарату або зменшити дозу прийому.

Залишити відповідь