Фенугрек Плюс

Препарат Фенугрек Плюс є натуральним засобом, який сприяє забезпеченню нормального рівня цукру в крові. До складу препарату Фенугрек Плюс входять натуральні компоненти, які і забезпечують ефект від застосування.

Також препарат Фенугрек Плюс здатний надавати на організм людини гіпоглікемічну дію і імуностимулюючий ефект.

Препарат надає дію, спрямоване проти цукрового діабету завдяки тому, що він здатний затримувати абсорбцію організмом глюкози безпосередньо з тонкого кишечника, також їм надається стимулюючу дію, що вивільняє інсулін.

Що входять до складу препарату Фенугрек Плюс компоненти сприяють посиленню регенерації ендокринної зони підшлункової залози пацієнта. Також застосування препарату може сприяти зниженню рівня холестерину в крові людини.

Показання до застосування Фенугрек Плюс

Перед тим як приступити до застосування препарат Фенугрек Плюс слід проконсультуватися з лікарем, який допоможе визначити дозу, необхідну для застосування пацієнтові, відповідно до тяжкості його стану здоров’я, а також інших показань до застосування.

Препарат може бути рекомендований для застосування пацієнтам, що страждають першим- другим типом цукрового діабету.

Він може застосовуватися при інсулінорезистентності.

Може бути рекомендований прийом Фенугрек Плюса пацієнтам, що страждають на ожиріння, мають високий показник вмісту холестерину, а також при жировому гіпатозе.

Протипоказання Фенугрек Плюса

Препарат Фенугрек Плюс може бути протипоказаний при наявності у пацієнта чутливості до застосування препарату. Необхідно відмовитися від застосування препарату Фенугрек Плюс в тому випадку, якщо його застосування є причиною появи алергічних реакцій організму.

Слід утриматися від застосування препарату Фенугрек Плюс під час вагітності, а також годування дитини грудним молоком.

Наявність хронічних захворювань, а також захворювань у гострій стадії можуть стати причиною, по якій слід відмовитися від застосування Фенугрек Плюса.

Не слід застосовувати препарат Фенугрек Плюс для лікування пацієнтів дитячого віку, так як немає даних про безпеку застосування препарату Фенугрек Плюс для лікування даної групи пацієнтів.

Побічні ефекти Фенугрек Плюса

Застосування препарат Фенугрек Плюс може викликати появу індивідуальних реакцій організму, пов’язаних з проявом підвищеної чутливості.

У деяких випадках застосування препарату Фенугрек Плюс провокує появу алергічних реакцій організму, який проявляються в шкірних реакціях, порушеннях роботи травної системи.

У разі появи на тлі застосування препарату Фенугрек Плюс неприємних порушень в діяльності організму, які не проходять самостійно за короткий проміжок часу, слід звернутися за консультацією до лікаря, який визначить доцільність подальшого застосування препарату Фенугрек Плюс, а також підбере альтернативну терапію в разі потреби.

Залишити відповідь