Хронолонг

Про призначення і сферах застосування Хронолонга, напевно, говорить сама назва кошти, адже ті, хто приймають препарат, дійсно вступають в нерівний бій з могутнім Хроносом, але, що найприємніше, виграють його. Ця перемога дістається жінкам через те, що Хронолонг представляє собою ретельно збалансований комплекс природних, а не синтетичних речовин.

Можна сказати більше – на сьогоднішній день, Хронолонг є єдиною вітчизняної біологічно активною добавкою, що містить генистеїн в чистому вигляді, який підкріплений іншими активними речовинами (глюкозамін, фолцін, холекальциферол, аскорбінова кислота), що додають шкірі здоров’я, блиск волоссю, красу і чіткість ліній тіла , а кісткам і суглобам – фортеця, гнучкість і рухливість. Крім усього іншого, генистеин, розгладжуючи шкіру стегон і нормалізіруя баланс гормонів в підшкірній клітковині, створює видимий антицелюлітний ефект, а регулюючи жирові відкладення – сприяє рівномірним пропорціям фігури.

Що стосується здоров’я, то Хронолонг допомагає підтримувати судини в тонусі, відновлюючи їх еластичність і очищаючи від закупорки бляшки холестеринів, перешкоджає появі таких захворювань, як атеросклероз і тромбоз, а його онкопротекторним ефект давно відомий лікарям-гінекологам і онкологів.

Показання до прийому Хронолонга

Природно, що найголовнішим діагнозом, при якому рекомендується Хронолонг є вік і пов’язані з ним зміни в організмі:

  • погіршення роботи серцево-судинної системи;
  • уповільнення обмінних процесів в організмі (в тому числі і кисневого обміну між клітинами);
  • зменшення вироблення природних біологічних речовин в організмі;
  • клімакс і перебудова жіночого організму;
  • зниження репродуктивних функцій чоловічої статевої системи;
  • зниження імунітету і велика схильність організму захворюванням інфекційного, вірусного і бактеріального характеру;
  • підвищена ламкість кісток, відкладення солей, артритні і ревматичні болі вранці;
  • підвищення ризику онкозахворювань;
  • зниження активності організму, швидка стомлюваність, хронічне безсоння;
  • загальне старіння організму.
Інструкція до Хронолонгу
Інструкція до Хронолонгу

В інструкції до Хронолонгу вказується, що препарат можна приймати завчасно, до настання явної старості, а після 50-55 років. Це робиться для того, щоб, поліпшити стан шкіри і шару підшкірної клітковини, відсунути настання менопаузи і змін у фігурі за чоловічим типом (як зазвичай відбувається після настання клімаксу), надати профілактику остеопорозу і просто поліпшити самопочуття, продовжити молодість, зберегти красу.

Протипоказання Хронолонга

Хоч препарат вважається натуральним і абсолютно безпечним, які не мають спеціальних протипоказань, все ж загальні правила вживання біологічної добавки потрібно виконувати. Це, по-перше, пацієнти-алергіки, у яких спостерігається (або існує в анамнезі) індивідуальна непереносимість або підвищена чутливість до компонентів Хронолонга, підвищена чутливість до них або алергічні реакції.

По-друге, це вагітні жінки, жінки в період лактації і годування дітей грудьми (хоча, це малоймовірно).

Побічні ефекти Хронолонга

У відгуках про Хронолонге, пацієнти відзначали чудову переносимість препарату і відсутність будь-яких побічних явищ, що було підтверджено низкою досліджень добавки в інституті при Академії наук Росії.

Залишити відповідь