Лікування імпотенції травами

Імпотенція, статева слабкість, зниження лібідо (статевий потяг), статева холодність – неможливість здійснення чоловіком нормального статевого акту.

Статеве збудження відзначається надзвичайною індивідуальністю у кожної конкретної людини за характером, інтенсивності, тривалості, а також залежить від безлічі факторів, таких, як статева конституція, стан психічної та емоційної сфери, загальний стан здоров’я та ін.

Лікування імпотенції залежить від віку пацієнта, форми захворювання. Воно повинно проводитися строго індивідуально. У комплекс заходів включають певний гігієнічний режим, психотерапію, сексуальні і розвантажувально-дієтичні рекомендації, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування, фітотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж та ін.

Фітотерапія для лікування імпотенції

Зупинимося на фітотерапії, яка має тисячолітню історію. У численних стародавніх трактатах країн Сходу і Заходу були опубліковані різні рецепти застосування рослин в натуральному вигляді (женьшень, мандрагора, молочай Палласа та ін.).

При імпотенції, що супроводжується розладом нервової системи у вигляді порушення сну, підвищеній дратівливості, швидкої стомлюваності, млявою ерекцією і прискореною еякуляцією, в лікувальний комплекс включають настій трав, що має заспокійливу дію.

Збір (в частинах): трава материнки звичайної – 4; плоди шипшини – коричного – 4, шишки хмелю звичайного – 2; квітки липи серцеподібної – 3; кукурудзяні рильця – 2. 1 ч.л. суміші залити 1 ст. окропу, настоювати 30 хв., процідити і пити по 0,5 ст. вранці і ввечері через 30 хв. після їжі.

У ряді випадків (перевтома, стан після перенесених операцій та тривалих хронічних захворювань, зниження працездатності, весняний авітаміноз) доцільно користуватися складами з лікарських і харчових рослин, що підвищують захисні властивості організму, підсилюють статевий потяг і потенцію.

Так, давно вже відомо корисну дію наступного збору (в частинах): квітки ромашки аптечної – 4; листя кропиви дводомної – 3, листя смородини чорної – 3; ягоди чорниці – 2, ягоди горобини звичайної – 4. 1 ч.л. суміші залити 1 ст. окропу, настоювати 30 хв., процідити і пити по 0,5 ст. вранці і ввечері через 30 хв. після їжі.

Літнім людям, що страждають крім зниження статевого потягу і на цукровий діабет, рекомендується їсти пророслі зерна пшениці, жита, кукурудзи краще з фруктами. Їх використовують як біологічно активну харчову добавку у вигляді борошна, попередньо перемоловши зерна в кавомолці.

Імпотненція у літніх людей
Літні люди найчастіше стикаються з імпотенцією

При порушенні статевої функції і супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту корисний відвар вівса. 1 ст. зерна заливають 1 л води і випарюють на малому вогні до 1/4 об’єму рідини. Процідивши, п’ють по 100 мл тричі на день до їди.

При лікуванні статевих розладів у чоловіків бажано дотримуватися системного підходу, який включає обгрунтування діагностики та лікування на основі комплексної оцінки стану всієї сечостатевої сфери у цілому, духовного, а також частих психоемоційних негативних факторів, негативних або недбало сказаних слів з боку дружини, її родичів. Особливо це проявляється при наявності повторного шлюбу, що виник на тлі психологічної травми.

Чоловікам в зрілому або в літньому віці зі скаргами на зниження статевого потягу слід обов’язково провести дослідження ПСА (ПАС), рівня тестостерону, дігіроепіандростерона, прогестерону, виключити явні ознаки простатиту та ін.

Рецепти з травами для лікування імпотенції

Можна порекомендувати наступну схему лікування при зниженні статевої функції у чоловіків на тлі вікових змін:

  1. Збір (в частинах): листя кропиви дводомної – 3; квітки зніту вузьколистого – 4; коріння елеутерококу колючого – 2, корінь кульбаби – 3, корінь аїру болотного – 4; плоди обліпихи крушіновідной – 3. 1 ч.л. суміші залити 1 ст. окропу, настояти 30 хв., процідити і пити по 70 мл 3 рази на день після їди в теплому вигляді протягом 2-3 місяців.
  2. Суміш галенових препаратів (в мілілітрах): екстракт елеутерококу – 50; настоянка аралії – 50, настоянка левзеї – 50, настоянка вівса – 50; сік подорожника – 100. Приймати по 1 ч.л. вранці і вдень з 50 мл води.
  3. Вінібіс по 2 таблетки вранці і вдень до їжі (жувати).
  4. Хвойно-валеріанові ванни або фітопаросауна через день; на курс – до 10 процедур 2 рази в рік.

Спостереження свідчать про те, що немає єдиного рослини або засіб, що допомагає при всіх різноманітних формах імпотенції, навіть маючи на увазі знаменитий женьшень. Найбільш доцільно при сексуальних розладах у чоловіків використовувати лікарські збори, що включають 5-7 рослин. Їх призначення значно розширює терапевтичні можливості і дозволяє впливати на певні сексопатологічні синдроми, що становлять структуру патології.

Настої і відвари рекомендується поєднувати з прийомом ряду галенових препаратів протягом 25-45 днів. Потім 2-3 тижні перерви, і лікар оцінює результати лікування. Якщо вони недостатні, вирішується питання про призначення повторного курсу лікування. Разові дози, кількість добових прийомів можуть змінюватися в залежності від перебігу хвороби, індивідуальних особливостей хворого, його віку та супутніх захворювань.

Залишити відповідь