Ерогенні зони у чоловіків і жінок

Ерогенні зони чоловічого тіла досить різноманітні і вони відрізняються у чоловіків і жінок. На стимуляцію різних зон чоловіки і жінки реагують по різному. Це потрібно пам’ятати.

Ерогенні зони чоловіків

В першу чергу це статевий член, а саме – задня поверхня його головки. Ця область максимально чутлива, про що потрібно пам’ятати. Коротким і сильним стисненням головки іноді користуються, щоб послабити на час рівень збудження і відтягнути момент сім’явиверження. Щоб збуджувати, роздратування цієї зони повинні бути дуже м’якими і ніжними. Ще одна ерогенна зона – шкіра мошонки, у якій розташовані яєчники. Тут теж силові прийоми ні до чого – вони можуть виявитися болючими, навіть викликати у чоловіка больовий шок. Решта ерогенних зон чоловіків в загальному подібні жіночим.

Ерогенні зони жінок

Найсильніші з ерогенних зон жіночого тіла – клітор і вхід у піхву. Їх роздратування викликає хтиві відчуття приблизно у 70% жінок. На передній стінці піхви, приблизно в 3-4 см вище входу в нього, знаходиться описана А. М. Свядоща зона. Якщо клітор реагує на м’які і ніжні впливу, то ця зона – на сильне і ритмічне притиснення її до лобкової кістки зсередини. Сідниці при початкових, ще через одяг, ласках реагують на м’які погладжування, але пізніше – на більш енергійні дії партнера (стиснення, розминка і т. П.).

У жінок більш, у чоловіків менше ерогенні зони можуть бути і інші ділянки тіла. Це груди; особливо соски, які на висоті збудження стають твердими і піднятими. Це також середня лінія спини вздовж хребта ( «котяче місце»), внутрішня поверхня стегон, область анального отвору, нижня частина живота. У жінок еротичні відчуття можуть виникати при подразненні ліктьових і колінних ямок.

Губи як ерогенна зона

Нарешті, губи і язик. Про поцілунки говорять багато, а знають зазвичай менше. Нерідко уявлення про «сексуальному поцілунку» зводяться до уявлень про поцілунок «взасос», то переходить у кусання, то з шаленим обертанням мови в роті партнера. Нічого особливого – як кому подобається. Але зводячи все до таких «мавританським пристрастям», ми чимало забираємо самі у себе. Дорога до пристрасті пролягає серед численного розмаїття поцілунків і починається з тихих і ніжних поцілунків губ партнера. На поцілунок прекрасно реагує більшість ерогенних зон, в тому числі передня поверхня шиї і прихована під волоссям задня, мочки вух і ямочки за вухами і т. д.

Губи
Губи найважливіша ерогенна зона як у жінок так і у чоловіків

Вивчайте ерогенні зони один одного

Ерогенні зони досить різноманітні і багато в чому індивідуальні. Краще знати їх не тільки за книжками, а й по тому задоволенню, яке вони приносять саме вам, – тоді ви зможете дати знати партнеру, що краще, приємніше саме для вас. Однак ерогенні зони – НЕ щит управління, поворотом рубильника на якому миттєво запалюється «світло любові». Їх вірніше порівняти з клавішами, кожну з яких треба натискати по-своєму і в певній послідовності, прислухаючись до звучання. Парі зазвичай потрібен якийсь час для «розучування гам». Вона реагує на зір, слух, бажання, прагнення, уяву, передчуття. «Найбезневинніший» сигнал може мати ерогенні значення. Чоловіки часто забувають, що жінка «любить вухами», і у дуже багатьох пар близькість проходить в гробовому мовчанні. Чи не кожній парі потрібні слова, але якщо вони потрібні, вони повинні звучати, і тільки пара знає – які саме. Жінки, в свою чергу, часто так сором’язливі, що підходящою обстановкою для близькості їм здається тільки непроглядна темрява, що позбавляє партнера, який «любить очима», потрібною і важливою для нього боку близькості; в кінці кінців, він вільний і сам закрити очі, коли йому це треба.
Ерогенні зони – далеко не тільки «що» і «де». Це неодмінно і «хто», «з ким», «коли», «як», «в якій обстановці», «з яким внутрішнім почуттям». Якщо двоє без жодних емоцій дратують один одному ерогенні зони, як би вирішуючи завдання «на правило», то підсумком буде лише розчарування обох.

Залишити відповідь