Елтацін

Елтацін – лікарський препарат, що відноситься до групи антиоксидантних засобів, що нормалізує метаболічні процеси в міокарді.

Інструкція до Елтаціну говорить, що лікарський засіб є сумішшю амінокислот: гліцину, L-глутамінової кислоти, L-цистину. Всі ці активні сполуки відносяться до регуляторів метаболізму (процесів обміну речовин) – викликають підвищення внутрішньоклітинного рівня глутатіонзалежної ферментів і глутатіону, сприяють нормалізації окислювально-відновних процесів і утилізації кисню в клітинах і тканинах.

Гліцин є компонентом багатьох білкових з’єднань і біологічно активних речовин, з нього відбувається синтезування порфиринов і пуринових підстав.

Цистин відноситься до важливих складових компонентів пептидів (білків) і пептидних сполук. Сам цистин сприяє процесам зміцнення сполучної тканини.

Глутамінова кислота входить до складу низькомолекулярних з’єднань і білкових з’єднань, а також присутня в організмі у вільному вигляді. Бере участь в обміні азотистих основ.

Препарат Елтацін має виражену антиоксидантну дію, сприяє підвищенню скорочувальної здатності міокарда, збільшуючи тим самим рівень толерантності організму до всіх фізичних навантажень. Лікарський препарат Елтацін викликає нормалізацію метаболізму (обміну речовин) міокарда, зменшує гіпоксію (брак кисню) тканин. Лікарський препарат Елтацін сприяє зменшенню основний симптоматики серцевої недостатності: зменшується задишка, втома, відчуття серцебиття, зменшуються набряки, поліпшується загальне самопочуття і «якість життя» пацієнтів, що приймають даний препарат.

Також, препарат Елтацін характеризується як прямим, так і непрямим антиоксидантну дію, підвищує рівень глутатіону, збільшує активність ферментів (редуктази, супероксиддисмутази, глутатіон-пероксидази, каталази), викликає зниження рівня малонового діальдегіду.

Відгуки про Елтаціне свідчать, що даний лікарський засіб має антиоксидантну і антігіпоксантним дією, сприяє підвищенню скорочувальної здатності міокарда і толерантності (стійкості) організму до дозованих і Недозовані фізичних навантажень, покращуючи тим самим якість життя у пацієнтів з серцевою недостатністю.

Показання до прийому Елтаціна

Лікарський препарат Елтацін застосовується для лікування хронічної серцевої недостатності будь-яких функціональних класів в якості додаткового засобу на фоні основної стандартної терапії.

Протипоказання Елтаціна

Лікарський препарат Елтацін протипоказаний до застосування у осіб, які відчувають підвищену чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Побічні ефекти Елтаціна

При застосуванні лікарського препарату Елтацін можливий розвиток алергічних реакцій.

Запобіжні заходи при прийомі Елтаціна

Дані про безпеку застосування лікарського препарату Елтацін під час вагітності та грудного вигодовування відсутні. Лікарський препарат Елтацін є нетоксичним, у нього відсутня місцева подразнювальна дія.

Залишити відповідь