Гомеопатія – загальні відомості

Як пише в своїй книзі «Практичне гомеопатичне лікознавство» відомий французький лікар-гомеопат Ж. Шаррет: «… за невеликими винятками гомеопатія вживає ті ж ліки, що і алопатія, запозичені з трьох царств природи». Всі ці ліки вживаються в найчистішому вигляді, без найменших домішок, які могли б змінювати їх властивості.

Принципи гометопатії

Основний принцип гомеопатичного лікування – лікувати подібне подібним. Наприклад, біль лікується таким засобом, яке викликає біль з максимально схожими проявами, якщо призначається в великій дозі. Ці засоби застосовуються гомеопатами в дуже великих розведеннях, тобто в надзвичайно низьких концентраціях.

Складність гомеопатичного лікування полягає в знанні величезного переліку речовин живої і неживої природи, лікарських препаратів і т. П., Що викликають різноманітну, строго деталізовану симптоматику. Крім того, гомеопат враховує особливості психіки, статури, конституції, час появи скарг, їх численні особливості. Гомеопат повинен бути і хорошим лікарем загального профілю, щоб не пропустити гостру патологію, що вимагає невідкладних терапевтичних або хірургічних втручань.

Гомеопатія існує з кінця XVIII століття і збереглася в багатьох країнах світу, оскільки вона завойовує довіру у пацієнтів з нею знайомих. Важливо і те, що можливу шкоду від лікування гомеопатичними засобами мінімальний і за своїми наслідками неможливо порівняти з неписьменним споживанням офіційної медицини.

Гомеопатія і ліки які застосовуються

Ліки призначаються в трьох основних формах: порошках, рідини, крупинках, (пігулках). Використовуються, як правило, низькі від (1 до 6), середні (від 6 до 12), високі (починаючи з 18-кратних) і дуже високі розведення (розтирання) – починаючи зі 100 і більше разів.

Види ліків які застосовуються в гомепатії
Види ліків які застосовуються в гомепатії

Лікування гострих простудних, вірусних захворювань, загострень хронічних, судинних, шлунково-кишкових хвороб вимагає прийомів кожну годину або кожні 20-30 хвилин. Приймається 6 крупинок або 60 крупинок, залитих склянкою окропу. Після охолодження отриманий розчин п’ють ковтками кожні 20-30 хвилин. У міру витрачання готують новий стакан з ліками.

При лікуванні гомеопатичними засобами вважається за доцільне скасувати спиртні напої, кава, прянощі, міцний чай.

Для придбання необхідних гомеопатичних препаратів слід звернутися у відповідну аптеку, яких стає в останні роки все більше і, звичайно, при можливості – до лікаря-гомеопата.

Для домашніх цілей в аптечці повинні бути найнеобхідніші і ефективні лікарські засоби, в тому числі: Беладонна, Календула, Арніка, Арсенікум, Калькареа фосфоріка, Ескулюс гіппокастанум, Карбо вегетабіліс і інші, в залежності від хвороб
членів сім’ї.

Залишити відповідь