Бісогамма

Бісогамма – лікарський засіб з групи кардіоселективних бета 1 адреноблокаторів.

Інструкція до Бісогамма свідчить, що вона має виражену гіпотензивну (знижує показники артеріального тиску), протиаритмічними і антиангінальну (протиішемічну) ефектами. Є бета-адреноблокатором без внутрішньої симпатоміметичної активності і мембраностабілізуючої ефекту. Характеризується вибірковістю чиниться впливу на бета 1 -адренорецептори. Залежно від стану симпатичної нервової системи Бісогамма викликає зменшення сили і частоти серцевих скорочень, сповільнюючи AV-провідність і зменшуючи виділення реніну.

Також Бісогамма викликає зменшення потреби міокарда серця в кисні, зменшуючи частоту серцевих скорочень. Надає даний лікарський препарат гіпотензивний, антиаритмічний та антиангінальний ефекти. Викликає блокування бета 1 -адренорецепторів серця, зменшуючи вплив катехоламінів на освіту циклічного АМФ з АТФ, знижуючи внутрішньоклітинний перенесення іонів кальцію, має негативний хронотропною, батмотропний, дромотропний і ефектом. При збільшенні дозувань вище терапевтичних, Бісогамма має виражену бета2-адреноблокуючу дію. На самому початку застосування медичного препарату Бісогамма відбувається збільшення ОПСС, яке нормалізується через один – три дні, а при його тривалому прийомі і зовсім зменшується.

Гіпотензивний ефект даного препарату грунтується на зменшенні МОК (хвилинний об’єм крові), активності ренін-ангіотензіновной системи, симпатичної стимуляції периферичних відділів судин. Відгуки про Бісогамма свідчать, що ефект від прийому препарат настає через два – п’ять днів.

Показання до прийому Бісогамма

Застосування Бісогамма показано при комплексному лікуванні артеріальної гіпертензії та проведенні профілактики нападів стенокардії.

Протипоказання Бісогамма

Застосування Бісогамма протипоказано при гіперчутливості і важкої печінкової і ниркової недостаточностях, при вагітності і лактації, шоці, колапсі, набряку легенів, серцевої недостатності, AV-блокаді, кардиомегалии, Протипоказання, брадикардії, стенокардії Принцметала, важких формах бронхіальної астми, гіпотензії, феохромоцитомі, ацидозі. Забороняється одночасне призначення з Бісогамма препаратів-інгібіторів МАО.

З обережністю призначають Бісогамма при тиреотоксикозі, міастенії, псоріазі, цукровому діабеті.

Побічні ефекти Бісогамма

Відгуки про препарат Бісогамма свідчать, що його застосування може викликати появу підвищеної стомлюваності, слабкості, запаморочень, головного болю, розладів сну, сплутаність свідомості, тремору, судом, порушень зору, порушень провідності міокарда, ослаблення скоротливості міокарда, посилення серцевої недостатності, надмірне зниження артеріального тиску .

Також не виключається розвиток ортостатичноїгіпотензії, сухості слизової оболонки порожнини рота, нудоти, блювоти, порушень функції печінки, тромбоцитопенії, болів в спині, синусової брадикардії, артралгії, болів в області серця, серцебиття, ослаблення лібідо і потенції, прояв ангіоспазму.

Залишити відповідь