Квадроприл

Квадроприл – лікарський засіб, що відноситься до групи інгібіторів специфічного АП-ферменту. Переважно Квадроприл застосовується при проведенні лікування артеріальної гіпертензії, яка протікає в хронічних формах серцевої недостатності. Інструкція до Квадроприлу свідчить, що даний препарат викликає пригнічення вазопресорного, антидіуретичного вплив ферменту ангіотензину II тип.

Лікарський засіб Квадроприл викликає виражене зниження функціональної активності ангіотензин-перетворюючих ферментів, викликаючи збільшення показників активності реніну і ферменту ангіотензину типів I. Що викликає зниження рівня концентрації альдостерону.

Препарат Квадроприл здатний запобігати виникненню дилатації (розширення) порожнини лівого шлуночка, знижуючи таким чином показники навантаження на серце за допомогою артеріальної вазодилятації (розширення судини артеріального відділу судинного русла), а також венозного.

Даний лікарський засіб також характеризується здатністю надавати зменшує вплив на виділення і утворення цілих рядів біологічних сполук, що характеризуються вираженим активним судинозвужувальну ефектом.

Надає Квадроприл також і антиаритмічний ефект при супутніх явищах ішемії в міокарді. Сприяє даний Антигіпертензійні препарат також поліпшенню процесів метаболізму в міокарда вуглеводних сполук, включаючи глюкозу, збільшуючи сечовиділення і знижуючи внутриклубочковое тиск. Також Квадроприл викликає пригнічення процесів розростання гладком’язових клітин в артеріальному відділі судинного русла.

Показання до прийому Квадроприлу

Застосування Квадроприлу показано при лікуванні артеріальної гіпертензії на тлі супутньої діабетичної нефропатії, артеріальної гіпертензії, при супутньому перенесений інфаркт міокарда.

Лікарський засіб Квадроприл також використовується при проведенні всебічного комплексного курсу терапії реноваскулярної і симптоматичної артеріальної гіпертензії.

З метою проведення всебічної профілактики засіб Квадроприл може використовуватися при лікуванні серцевої недостатності, у пацієнтів з протікає безсимптомно дисфункцією лівого шлуночка, а також з метою проведення профілактики будь-яких явищ ішемії коронарних судин.

Протипоказання Квадроприлу

Застосування Квадроприлу протипоказано при гіперкаліємії (надмірному підвищенні калію в крові), вагітності, стенозах ниркових артерій.

Побічні ефекти Квадроприлу

Відгуки про Квадроприл свідчать, що його застосування може супроводжуватися розвитком ряду побічних реакцій: розвитком гіпоглікемії, появою анемії, нейтропенії, депресивних станів, виникненням головного болю, сонливості, розвитком безсоння, зниженням рівня гемоглобіну, поява тромбоцитопенії, нечіткості зору, парестезії, нервозності, запаморочення .

Також може спостерігатися поява сухого кашлю, печінкової недостатності, алергічних реакцій, ортостатичної гіпотензії, холестатичного гепатиту, порушень серцевого ритму, болей в грудній клітці, підвищеної пітливості, гіпотензії, астенії, стенокардії.

Залишити відповідь