Лікарський препарат Веноплант – показання, інструкція для прийому

Веноплант – венотонізуючою лікарський препарат рослинного походження. Діючою речовиною є есцин. Веноплант ефективно знижує проникність капілярів, має венотонизирующим, протизапальну, протинабрякову, а також ангіопротекторною ефектом.

Веноплант характеризується здатністю перешкоджати активації різних лізосомальнихферментів, які виробляють розщеплення протеогліканів. Також препарат Веноплант здатний підвищувати тонус стінок венозного судинного русла, усуваючи прояви венозного застою. Даний лікарський препарат ефективно зменшує проникність капілярів і їх ламкість. Інструкція до Веноплант свідчить, що препарат зменшує вираженість ексудації, знижуючи випіт рідини в тканини, прискорюючи реорганізацію (розсмоктування) вже існуючого набряку.

Відгуки про препарат Веноплант свідчать, що він ефективно гальмує запальні процеси, покращуючи також показники мікроциркуляції і сприяючи репарації (відновлення) органів і тканин.

Діюча речовина препарату Веноплант – есцин, являє собою компонент сухого екстракту, одержуваного з плодів каштану кінського. Дана речовина має виражену протизапальну і антиексудативну (запобігає розвитку набряку) дію завдяки своїм також капілляро- і венопротекторну (захисним) ефектами. Також даний компонент препарату Веноплант зменшує проникність стінок венозних судин. Завдяки зниженню проникності судин під впливом препарату Веноплант відбувається попередження фільтрації води, низькомолекулярних білків, електролітів в міжклітинний простір, відбувається підвищення тонусу венозних стінок, усувається явище венозного застою.

Прийом таблеток Веноплант
Інструкція по прийому таблеток Веноплант

Веноплант може використовуватися в якості ангіопротекторного лікарського засобу.

Показання до прийому Веноплант

Застосування Веноплант показано при захворюваннях венозних судин на нижніх кінцівках, включаючи варикозне розширення вен, що супроводжуються хронічною венозною недостатністю, з такою супутньою симптоматикою, як больовий синдром і відчуття тяжкості в нижніх кінцівках, судоми в литкових м’язах, відчуття свербіння шкіри і тяжкості в ногах, набряки ніг.

Протипоказання Веноплант

Застосування препарату Веноплант протипоказано при алергічних реакціях на есцин, при вагітності і годуванні груддю. З обережністю слід використовувати даний препарат при одночасному застосуванні з лікарськими препаратами з групи непрямих антикоагулянтів, пацієнтам до досягнення 18 років (що пов’язано з відсутністю даних про безпеку та ефективність його застосування в даній ситуації).

Побічні ефекти Веноплант

Застосування Веноплант може супроводжуватися появою диспепсії, порушень травлення, нудоти. Також велика ймовірність появи алергічних реакцій, відчуття жару, кропив’янки, шкірного висипу, свербежу, в дуже рідкісних випадках – анафілактичного шоку.

Веноплант - побічні дії
Побічні реакції від застосування Веноплант

Запобіжні заходи при прийомі Веноплант

Необхідно враховувати, що Веноплант підсилює фармакологічну дію непрямих антикоагулянтів. При виникненні будь-яких побічних проявів прийом Веноплант необхідно негайно припинити і звернутися за консультацією до лікаря.

Залишити відповідь