Коріол

Коріол – лікарський засіб, що відноситься до альфа 1 -адреноблокаторами, бета 1 адреноблокатори і бета 2 адреноблокаторам без ефекту симпатоміметичної активності.

Механізм дії грунтується на блокуванні альфа 1, бета1- і бета 2 -адренорецепторів, надаючи, таким чином,  судинорозширювальну, антиангинальну і антиаритмічну дію. За допомогою розширення судин відбувається зниження периферичного опору в судинах. Також Коріол володіє досить вираженим мембрано-стабілізуючим ефектом. Завдяки поєднанню судинорозширювальної дії з блокуванням бета-блокатори наступають наступні ефекти – пацієнти з артеріальною гіпертензією відчувають зменшення показників артеріального тиску без виникає при цьому збільшенням ОПСС. Також частота серцевих скорочень при прийомі кошти Коріол знижується незначно. Шляхом зменшення перед – та після навантаження на серце, препарат Коріол не робить впливу на процес ліпідного обміну і вміст іонів в плазмі. У хворих з наявними порушеннями в роботі серця, дане фармакологічний засіб справляє позитивний вплив на гемодинаміку в цілому, покращуючи показники фракції викиду. Препарат Коріол надає також антиоксидантну дію, нейтралізуючи в організмі вільні кисневі радикали.

Інструкція до коріол свідчить, що він викликає зменшення ймовірного ризику смерті у хворих з декомпенсованою формою серцевої недостатності.

Показання до прийому коріол

Застосування коріол показано при лікуванні різних форм артеріальної гіпертензії, а також у складі комплексного комбінованого лікування при хронічній формі серцевої недостатності і при стабільній стенокардії.

Застосування Коріол
Показання до застосування лікарського препарату Коріол

Протипоказання коріол

Застосування Коріол протипоказано при вагітності, важкій печінкової недостатності, вираженій брадикардії, гострій формі серцевої недостатності, лактації, гіпотензії, кардіогенному шоці, атрио-вентрикулярной блокаді,

З обережністю Коріол приймають при оклюзійних патологіях в периферичних судинах, стенокардії Принцметала, тиреотоксикозі, ниркової недостатності, гіпоглікемії, феохромоцитомі, псоріазі, депресії, цукровому діабеті, а також міастенії.

Побічні ефекти Коріол

Відгуки про коріол свідчать, що його застосування може супроводжуватися появою порушень сну, головними болями, запамороченнями, синкопальними станами, брадикардією, ортостатичною гіпотензією, стенокардією, атріовентрикулярною блокадою, порушеннями периферичного кровообігу, вираженим прогресуванням течії серцевої недостатності.

Побічні дії препарату Коріол
Побічні ефекти від прийому Коріол

Також при прийомі лікарського препарату Коріол можливе виникнення почуття сухості в роті, абдомінальних болів, нудоти, тромбоцитопенії, набряків, діареї, кропив’янки, запорів, блювоти, алергічних реакцій, порушення функції нирок, загострення псоріазу, задишки, бронхоспазму, закладеність носа, гарячкового синдрому, зменшення сльозовиділення.

Залишити відповідь