Нейромультивіт

Таблетки Нейромультивіт – це комплекс вітамінів групи В. До складу комплексу входять тіамін (вітамін В1), піридоксин (вітамін В6) і цианокоболамин (вітамін В12).

Вітаміни групи В необхідні для нормального протікання процесів обміну речовин практично у всіх тканинах людського організму. Дефіцит вітамінів групи В в першу чергу відбивається на діяльності нервової системи і кровотворної функції, а також на стані шкіри і її придатків – нігтів, волосся.

Нестача вітамінів групи В може виникати внаслідок нераціонального харчування (переважно при відсутності продуктів тваринного походження), захворювань травної системи.

Відзначено значний ефект від застосування вітамінів групи В при різних захворюваннях нервової системи.

Показання до прийому Нейромультивіту

Комплекс вітамінів Нейромультивит застосовується в неврології як елемент комплексного лікування полінейропатій (в тому числі діабетичної та алкогольної), невралгій, невритів, корінцевого синдрому внаслідок остеохондрозу хребта, радикуліту, плексити, невралгії (в тому числі – міжреберна, невралгія лицьового нерва і інші), а також паретичних змін нервів.

Протипоказання до прийому Нейромультивіту

Прийом препарату Нейромультивит інструкція забороняє в разі непереносимості його компонентів організмом пацієнта, а також при ознаках гіпервітамінозу В.

Інструкція до Нейромультивіту
Інструкція до Нейромультивіту

Побічні ефекти комплексу Нейромультивіт

Як свідчать відгуки, Нейромультивіт вкрай рідко є причиною розвитку будь-яких побічних ефектів.

Проте, Нейромультивіт може бути причиною появи нудоти, прискореного серцебиття, свербіння і висипу на шкірі.

Особливі вказівки і запобіжні заходи при прийомі Нейромультивіту

Незважаючи на те, що Нейромультивіт не повинен надавати негативного впливу на перебіг вагітності і пологів, не рекомендується призначати препарат вагітним жінкам і годуючим матерям (в зв’язку з відсутністю переконливих доказів безпеки вітамінного комплексу).

Не рекомендується одночасний прийом Нейромультивіту і інших лікарських засобів, що містять вітаміни групи В.

Під час лікування Нейромультивіту бажано максимально обмежити прийом алкогольних напоїв

Після чотиритижневого прийому Нейромультивіту слід вирішити питання про відміну препарату або зниженні його дози.

Призначення протипаркінсонічних засобів на тлі прийому Нейромультивіту вимагає корекції дози препаратів, оскільки можливе зниження їх активності під дією вітамінного комплексу.

Таблетки Нейромультивіту приймають після їжі, запиваючи звичайною водою.

Залишити відповідь