Інсулінова помпа – допомога при цукровому діабеті

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, яке виникає через недостатню продукцію інсуліну організмом або через неправильне використання цього гормону. Внаслідок цього рівень цукру в крові стає підвищеним, що може викликати серйозні ускладнення, такі як пошкодження нирок, очей, серця та судин. Лікування цукрового діабету включає контроль рівня цукру в крові за допомогою дієти, фізичних вправ, лікування препаратами та ін’єкцій інсуліну.

Сучасні технології – це те ,що полегшує людське життя і це можна побачити на прикладі створення та використання інсулінової помпи . Інсулінова помпа — це невеликий пристрій, який безперервно подає інсулін протягом дня, щоб допомогти в лікуванні діабету.

65e598cfe1e30.webp

Його носять на тілі та запрограмовано на доставку інсуліну відповідно до потреб користувача. Він може забезпечити більш точне введення інсуліну порівняно з традиційними ін’єкціями інсуліну. Важливо тісно співпрацювати з медичним працівником, щоб визначити, чи є інсулінова помпа правильним вибором для лікування діабету.

Ми часто отримуємо запити: « Інсулінова помпа ціна» та залюбки допомагаємо розібратись в даному питанні нашим клієнтам. Інсулінова помпа  постачає інсулін у організм пацієнта  безпосередньо через катетер, що встановлюється під шкіру.

Це має кілька переваг:

 • включаючи більш точне дозування інсуліну;
 • можливість програмування різних рівнів інсуліну в різний час доби;
 •  зниження ризику гіпоглікемії ;
 • підвищення якості життя для людей з цукровим діабетом.

Магазин для діабетиків SaharOk Shop допоможе розібратись Вам у всіх питаннях,які виникають перед використанням інсулінової помпи,а також допоможе підібрати та прорахувати потрібну кількість розхідних матеріалів для використання пристрою.

Якщо вивчити питання щодо інсулінової помпи / її  значення та функціоналу ,можна зрозуміти,що даний пристрій   імітує функцію здорової підшлункової залози, вивільняючи невелику кількість інсуліну безперервно та надаючи більші дози під час їжі.

65e598d00ca07.webp

Наразі, на ринку України серед інсулінових помп лідирує виробник Medtronic –  це відома компанія, яка виробляє різні медичні прилади, в тому числі інсулінові помпи. Ці пристрої можуть допомогти людям ефективніше контролювати рівень цукру в крові та вести здоровий спосіб життя.

Дані пристрої – це пристрої виробництва США,що дуже важливо – дані пристрої мають  офіційну гарантію гарантію,тобто,можна не перейматись на випадок ,якщо щось станеться з інсуліновою помпою,адже можна без проблем зателефонувати у центр за номером та вирішити питання ,яке виникло.

На даний момент , пацієнти з виявленим цукровим діабетом можуть мають можливість розглянути два варіанта інсулінових помп:

 • Інсулінова помпа Medtronic MiniMed™ 720G.
 • Інсулінова помпа Medtronic MiniMed™ 780G.

Принцип роботи інсулінової помпи

Помпа працює таким чином, що кожні 5 хвилин вимірюється рівень цукру у крові ,на підставі цього,тобто, на підставі вхідних даних проводиться коригування дози інсуліну, що вводиться, щоб тримати рівень цукру в межах встановлених Вами норм.

До помпи ,користувач встановлює офіційний додаток , за допомогою нього Ви також завжди зможете бачити доступну інформацію про рівень глюкози у крові у вигляді трендових графіків,що є дуже зручно.

Інсулінові помпи призначені для  використання людьми з 1 та 2 типом діабету. Загалом, інсулінова помпа – це  система,яка  позбавляє пацієнта необхідності щоразу проколювати палець, щоб перевірити рівень глюкози в крові.  Виміри проводяться в режимі 24/7 спеціальним датчиком глюкози і, якщо цього вимагає ситуація, пристрій попередить Вас сигналом тривоги про очікувані зміни.

Унікальні технічні характеристики :

 • Користувач може мати до 5 партнерів з терапії – це дуже важливо та зручно,адже Ваші показники може бачити лікар та родина.
 • Підсвічування екрану: так.
 • Сумісність із комп’ютером: так.
 • Звуковий сигнал при низькому рівні цукру: так.
 • Звуковий сигнал при високому рівні цукру: так.
 • Калькулятор болюса: так.
 • Індикатор заряду батарей: так.
 • Використання коефіцієнта на їжу: так.
 • Використання коефіцієнта чутливості: так.
 • Нагадування про введення болюса: так.

Що таке інсулінова помпа?

Інсулінова помпа – це невеликий, портативний пристрій, який безперервно вводить інсулін під шкіру. Це альтернатива багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну.

Як працює інсулінова помпа?

Інсулінова помпа це медичний пристрій, який неперервно подає точні дози інсуліну підшкірно протягом дня, сприяючи кращому контролю рівня цукру в крові для людей з цукровим діабетом.

Які переваги інсулінових помп?

Інсулінова помпа забезпечує точний та стабільний контроль рівня цукру в крові, сприяє більш гнучкому розподілу інсуліну та полегшує управління дозами, покращуючи якість життя людей з цукровим діабетом.