Медпрофіклініка (MPClinic) – сучасний медичний центр у Києві

Медпрофіклініка (MPClinic) – це сучасний багатопрофільний медичний центр в Києві, який був заснований справжніми професіоналами в різних областях медицини.  Для надання медичних послуг європейського рівня, центр забезпечено сучасним обладнанням,  а також в ньому створено максимально комфортні умови для пацієнтів. Серед основних напрямків роботи медичного центру MPClinic можна виділити наступні: травматологія, ортопедія, нейрохірургія, артроскопія, гінекологія, а також кардіологія та багатопрофільна реабілітація після травм або тяжкого перебігу захворювань.

Завдяки співпраці з кращими спеціалістами в області діагностики МРТ, СКТ, УЗД, медичний центр MPClinic надає пацієнтам можливість пройти різні види обстеження  для постановки правильного діагнозу та визначення найкращого методу лікування. В клініці працюють висококваліфіковані лікарі та медичні сестри з досвідом роботи понад 10 років, які забезпечують сервіс високого рівня та ефективне лікування в комфортних умовах.

Основні переваги клініки MPClinic:

  • висококваліфікований медичний персонал;
  • широкий спектр медичних послуг, включаючи консультацію і денний стаціонар;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень обслуговування;
  • наявність сучасного обладнання, яке дозволяє пройти повне обстеження та реабілітацію;
  • доступні ціни на медичні послуги.

Центр ортопедії та травматології в MPClinic

Одним з основних напрямків діяльності MPClinic є лікування різного роду захворювань та травм опорно-рухового апарату, хребта і суглобів у пацієнтів будь-якого віку. В клініці працює центр травматології та ортопедії, оснащений високотехнологічним обладнанням для надання якісної ортопедо-травматологічної допомоги в широкому спектрі. Фахівці центру ортопедії та травматології MPClinic спеціалізуються на:

  • ефективному лікуванні переломів кісток із застосуванням методики металоостеосинтезу;
  • ендопротезуванні;
  • проведенні малоінвазивних операцій на суглобах;
  • хірургічному видаленні гігром та пухлин кісткової і сполучної тканин;
  • проведенні різних видів лікувального масажу.
Центр травматології та ортопедії MPClinic
Сучасний центр травматології та ортопедії в MPClinic

Лікування в центрі травматології та ортопедії можна пройти як амбулаторно, так і в умовах денного стаціонару. Під час перебування на стаціонарному лікуванні MPClinic забезпечує пацієнтів якісним лікуванням, індивідуальними методиками реабілітації, а також висококваліфікованим доглядом. Спектр послуг, які надає медичний центр постійно розширюється. Завдяки високому професіоналізму лікарів та сумлінному ставленні до виконання своїх обов’язків, центр заслужив визнання і довіру у своїх пацієнтів.