Як завжди виглядати стильно?

Бути стильним означає стежити за трендами, знати останні новини світу моди та непохитно вміти поєднувати речі? Нічого з цього. Закрийте очі і уявіть будь-яку жінку, яку сьогодні називають іконою стилю. Що спільного між Одрі Хепберн, Грейс Келлі, Джейн Біркін, Коко Шанель і Еммануель Альт? Простота, послідовність і краса поза часом. На щастя, щоб виглядати стильно, не обов’язково бути експертом у моді. Є кілька факторів, які допоможуть досягти бажаного результату. І всі вони прямо чи опосередковано пов’язані з нашим внутрішнім світом і не обов’язково тільки з нашим зовнішнім виглядом. Бо стиль — це насамперед зуміти пізнати себе, піклуватися про те, ким ти є, і жити на власних умовах.

Навчіться приймати себе

Почнемо з того, що якщо ви відчуваєте себе добре у власному тілі, це видно зовні. У вас пряма постава, впевнені кроки і, перш за все, усмішка на обличчі. Вдало підібраний одяг та взуття також додає впевненості в собі. При виборі речей не забувайте, що вони повинні бути не лише красиві, але й практичні. Можна без вагань поєднувати плаття чи костюми з стильними кросівками, не лише з туфлями чи черевиками. Ви можете переглянути асортимент легендарних брендових кросівок Air Jordan 1 в магазині Seek.

Щоб завжди виглядати стильно, необхідно знати переваги і недоліки фігури, завдяки чому ви дізнаєтеся, в чому ви виглядаєте найкраще. Не все для всіх. Варто прочитати поради щодо підбору гардеробу під вашу фігуру і кольоротип, але потрібно пам’ятати і про власні уподобання. Не зациклюйтеся на правилах, інакше ви отримаєте нудну шафу, повну «не вашого» одягу.  Як правило, ми добре відчуваємо, що нам підходить. Жінки часто підсвідомо вибирають прикраси та кольори, які підходять їх красі, хоча іноді їм потрібна грамотна підказка.

Працювати над стилем – це прислухатися до себе

Стильні жінки знають, на який одяг і аксесуари варто витрачати гроші, і як не стати жертвами моди. Якщо ви домосідка, вам, ймовірно, не варто витрачати занадто багато на сукні з парчі, а якщо ви бізнес-леді, вам варто інвестувати в гарно зшиті піджаки. Одяг створений для того, щоб його носили, а не збирали, тому навіть найкраща сорочка не додасть стилю, якщо вона висить у вашій шафі.

Вуличний стиль
Вуличний стиль в одязі

Не бійтеся носити свій найкращий одяг щодня

Іноді мені здається, що ми купуємо щось для особливого випадку, а потім виявляється, що таких випадків дуже мало і одяг сумно висить у гардеробі по півроку. Експериментуйте і спробуйте надіти плаття, призначене для весілля, а в звичайний день і для зустрічі з друзями одягніть вишуканий піджак з однотонною футболкою. Якщо у вашому гардеробі є дуже якісна річ, не економте на ній, одягаючи її рідше. Адже одяг має робити нас щасливими!

Такі відомі ікони стилю, як Одрі Хепберн, Алекса Чанг, Софія Коппола та Джейн Біркін, завжди виглядають так, ніби вони не доклали багато зусиль до свого зовнішнього вигляду. Це тому, що вони знають, що вони повинні носити і що їм підходить. Найгірше – виглядати так, ніби ми занадто стараємося. Сильний макіяж, накладні вії і пригладжене волосся хороші для фотосесій, але в повсякденному житті вони не працюють.

Пам’ятайте про зручність

Ви не будете виглядати стильно, хитаючись на незручних високих підборах. Вибираючи повсякденний  одяг, варто пам’ятати і про комфорт. Зручний одяг дарує нам комфорт, який також перетворюється на стиль.