Основні позиції для сексу

Сексуальні позиції (домовимося відразу: «позиції», а не «пози») – для одних «розпуста», для інших «секрет успіху». Більш широкий репертуар позицій, зрозуміло, урізноманітнює статеве життя, створюючи простір для спільної творчості пари. Але робити з позицій самоціль не варто. Один мій молодий приятель був буквально покірний «гілками персика», де описується безліч можливих позицій. Про результати нехай скаже його дружина: «Коли він, пошарудівши сторінками, каже, що сьогодні у нас номер 12, мене острах бере і мені вже ні до чого».

Є у позицій і ще один сенс. Вони допомагають парі пристосовуватися один до одного і часто фізично, з урахуванням індивідуальних особливостей будови їхніх статевих органів і фізичних особливостей в цілому. Позиція від позиції відрізняється залученістю в статевий акт різних ерогенних зон, напрямком руху статевого члена, глибиною його проникнення в піхві, що надається кожному з партнерів ступенем активності.

Найкращі позиції для сексу

Якоїсь однієї, єдино правильної позиції просто немає. Психологу, що розуміє статевий акт як спілкування, більш доречною здасться позиція «обличчям до обличчя»; він, можливо, додасть, що позицію «Я зверху» буде надавати перевагу більш активний партнер. Біологу може здаватися більш природною найбільш часта в тваринному світі позиція «Він ззаду». Скільки людей стільки думок. Автору було б простіше «не дратувати гусей» і просто надати вибір парі. Але до сексуальних позицій можна поставитися і інакше, розуміючи їх як мову і деякі правила спілкування. С. С. Лібіх ввів таке поняття – етикет сексуального спілкування. Якщо ви ніяк не можете відповісти дії партнера або будь-яка з них викликає у вас роздратування і ви відвертається, у вас просто не буде спілкування; «Пристойна жінка не ворушиться» – це сьогодні сприймається як відмова від спілкування. Тому хоча б коротко обговорити основні позиції не зайве – вони входять у фразеологічний словник сексуального спілкування.

Класична позиція

Класична позиція: «Він зверху, лицем до лиця». Активність в цій позиції належить перш за все Йому – як в сенсі інтенсивності дій, так і в сенсі фізичної дистанції. Вона не завжди зручна і доречна – наприклад, якщо партнери дуже повні або вона вагітна (про близькість під час вагітності див. Нижче). Віч-на-віч можна бути і тоді, коли Вона зверху або коли обидва лежать на боці. Що дають ці варіанти?

Класична позиція
Класична позиція – чоловік зверху

Якщо зверху Він, а у Неї клітор розташований так високо, що спинка статевого члена при русі (фрикціях) до нього не дістає, Вона навряд чи відчуває приємні відчуття. Але якщо Вона напружить щільно зсунуті ноги або підкладе під таз невелику подушку, зіткнення спинки члена і клітора буде забезпечено. Якщо Він відчуває, що роздратування надто сильно для продовження близькості, Він може піднятися, упершись руками в ліжко, а Вона – розсунути ноги. Її ноги можуть бути зігнуті і притиснуті до живота або закинуті Йому на плечі – це збільшить приємні відчуття для жінки з широким піхвою.

Жінка зверху

Коли «Вона зверху», Її роль більш активна. Якщо Він нездоровий або втомився, не дуже впевнений у можливості продовжити близькість досить довго, якщо чомусь слабкіше ерекція, ця позиція допоможе зняти проблеми. Чоловік іноді чисто психологічно не переносить верховенства жінки або ніяковіє своєї пасивної ролі. Перше, погодьтеся, трохи смішно, а друге змушує Його виходити за межі своїх можливостей. У позиції зверху Вона частіше приймає положення «наїзниці», т. Е. Сидить, витягнувши або зігнувши в колінах ноги. Нахилившись вперед, Вона збільшить зіткнення клітора зі спинкою статевого члена, а відкинувшись назад – силу роздратування зони G. Йому положення «наїзниці» дає можливість бачити Її і пестити Її груди, а при необхідності і допомогти їй, підтримуючи руками Її таз. Коли у Нього дуже великий член, коли Вона вагітна або у Неї вузьке піхву, ця позиція мало доречна.

«Обличчям до обличчя і на боці» – з цієї позиції часто починається близькість. Вони можуть бути просто на боці або один може лежати на зігнутою нозі іншого. Ця позиція дуже «демократична» – в будь-який момент більш активний партнер може позицію змінити. Вона доречна, коли Він дуже важкий або втомився, а якщо вона вагітна – ця позиція хороша тим, що зменшує глибину проникнення статевого члена в піхву і робить статевий акт менш інтенсивним.

Позиція чоловік ззаду

Позицію «ззаду» зі зрозумілих причин може зайняти тільки Він. Вона при цьому може зайняти будь-який зручний і підходить для Неї положення. Ця позиція забезпечує глибоке проникнення члена в піхву, полегшує зачаття. Оскільки клітор в цій позиції дратується мало, може знадобитися додаткове його роздратування рукою – Його або Її. Варіант «ззаду і на боці» дає відчуття глибокого проникнення члена в піхву і обом – можливість управляти ходом статевого акту. Цей варіант хороший, коли жінка вагітна або обидва партнери повні. Крім того, це сильно збудлива чоловіка позиція.

Сказане про позиції – основні варіанти, а не повне керівництво. Позиції хороші і доречні остільки, оскільки приносять задоволення і радість обом, і творчий до них підхід не треба плутати з натужно-штучними «шедеврами». Не всяка пара відчуває потребу в безперервній зміні позицій. Багато хто віддає перевагу звичне і випробуване. Але навіть в такому випадку одна справа – вільний і взаємний вибір і зовсім інше – вимушена обмеженість можливостей.

Залишити відповідь