Чорниця-форте

Чорниця-форте є біодобавкою, що представляє собою комплекс вітамінів, що благотворно впливають на зір. Біодобавка Чорниця-форте, що містить в своє складі вітаміни і цинк, виготовляється виключно з екстракту ягід чорниці з подальшим додатковим додаванням вітамінів з групи В (В6, В2, В1), вітаміну С, а також мікроелемента цинку. Даний продукт, як інформує інструкція до Чорниці-форте, містить в своєму складі велику кількість антоціанів і характеризується необхідним добовим вмістом вітамінів цієї групи і цинку.

Продукт Чорниця-форте рекомендується застосовувати для поліпшення фізіологічного функціонування всього зорового апарату, а також обмінних процесів (метаболізму) безпосередньо в самій сітківці ока.

Показання до застосування Чорниця-форте

Чорниця покращує сутінковий зір, гостроту зору, зменшує втому очей, сприяє збільшенню полів зору. Відгуки про Чорниця-форте говорять про те, що даний БАД здатний прискорювати регенерацію (відновлення) сітківки очей.

Що входить до складу продукту Чорниця-форте цинк захищає очі, оберігаючи їх від пошкоджень внаслідок впливу яскравого світла, підтримує функціонування всього зорового апарату.

Інструкція Чорниця-форте
Інструкція Чорниця-форте

Через високий вміст антоціанів і дубильних речовин в описуваному БАД зменшується втома очей при тривалій роботі при слабкому або штучному освітленні, за комп’ютером.

Таніни, протоантоціаніди, флавоноїди екстракту з чорниці працюють як антиоксиданти.

Лабораторні дослідження довели можливість застосування чорниці в якості профілактики та лікування деяких захворювань очей, наприклад, відшарування сітківки. Показання до застосування Чорниці-форте

Продукт Чорниця-форте показаний як загальнозміцнюючий засіб, для профілактики і лікування (комплексного) при перших симптомах захворювань очей.

Описувана біодобавка також корисна для поліпшення денного зору і переважно сутінкового.

Також Чорницю-форте можна використовувати як додаткове джерело цинку, вітамінів групи В, вітамінів Р, С, вміст яких в описуваної біодобавці відповідає добовій нормі потреби.

Протипоказання

Як інформує інструкція до БАД Чорниця-форте, даний продукт протипоказаний при:

  • алергії на екстракт чорниці;
  • підвищеної чутливості організму до компонентів описуваного БАД;
  • в період виношування дитини (вагітність);
  • в дитячому віці;
  • в період грудного годування (лактація).

Побічні ефекти

Можливі алергічні реакції.

Запобіжні заходи при прийомі Чорниця-форте

Перш ніж приймати БАД Чорниця-форте, потрібно отримати консультацію у лікаря-офтальмолога.

Залишити відповідь