Холесенол

Холесенол – біологічно активна добавка, що застосовується для нормалізації функціонування печінки, жовчного міхура і жовчовивідної тракту.

До складу даного засобу, як повідомляє інструкція до Холесонолу, входять такі активні компоненти, як мед натуральний, екстракти з плодів шипшини, екстракт незрілих плодів волоського горіха, екстракти з коренів кульбаби, аскорбінова кислота (вітамін С), бурштинова кислота. В основі сприятливого впливу даної біологічно активної добавки знаходяться унікальні властивості екстракту з незрілих волоських горіхів, що застосовується для лікування і профілактики багатьох захворювань, зокрема – захворювань печінки і жовчного міхура. У незрілих плодах волоського горіха міститься багато жирні олії з високою концентрацією поліненасичених жирних кислот, солей кальцію і калію, сполук заліза, кобальту, магнію, фосфору, вітаміни С, В1, Е, Р, В2, каротин, а також органічні кислоти, інозит, дубильні речовини, ефірні масла, флавоноїди (гіперозид, кемпферол, кверцетин), югландін.

У біологічно активної добавки Холесенол зібрані натуральні загальнозміцнюючі, ранозагоювальні, протизапальні, бактерицидні і сприяють зупинці кровотеч компоненти.

Інструкція Холесенолу
Інструкція Холесенолу

Засіб Холесенол має здатність підвищувати апетит, покращувати процеси травлення, усуваючи диспепсичні явища, а також нормалізувати жовчогінну функцію печінки і забезпечувати захист останньої від патологічних впливів ззовні. Компоненти біологічно активної добавки Холесенол, зробленої на основі натурального меду, мають високу гепатопротекторної (захищають печінку) і гіпохолестерінеміческой активністю.

Що міститься в засобі Холесенол екстракт з коренів кульбаби благотворно впливає на клітини печінки, активізуючи вироблення різних біологічних факторів, які сприяють її захисту, профілактики порушень. Поліненасичені жирні кислоти, в складі даного продукту, сприяють зниженню рівнів холестерину в крові, володіючи також антиатеросклеротическим ефектом.

Показання до прийому БАДу Холесенол

Застосування Холесенолу показано як додатковий засіб у складі комплексної терапії – як тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб, що поліпшує функціональні стану печінки і жовчовивідних шляхів, а також як додаткове джерело вітамінів, включаючи вітамін С.

Протипоказання Холесенолу

Застосування засобу Холесенол протипоказано при вагітності, в дитячому віці, при алергічних реакція на мед і рослинні компоненти даного продукту, а також в період годування груддю.

Побічні ефекти Холесенолу

Інструкція до Холесенолу не містить інформації про можливі побічні реакції, але беручи до уваги компонентний склад даного продукту не можна виключати можлива поява алергічних реакцій, порушень з боку травного тракту у вигляді почуття нудоти, болів у правому підребер’ї, проявів диспептичного характеру.

Запобіжні заходи при прийомі Холесенолу

Перед початком застосування даного засобу потрібно пройти консультацію у лікаря.

Залишити відповідь