Цитримакс

Цитримакс – біологічно активна харчова добавка, яка використовується для зниження надмірної маси тіла.

Як свідчить інструкція до Цитримаксу, головним компонентом даного продукту є екстракт з гарцініікабоджійской, що є вічнозеленим деревом або чагарником. Ця рослина відноситься до сімейства Клузіевих, а його батьківщиною є тропічні регіони південної Азії та островів Полінезії.

Даний екстракт багатий гидроксилимонной кислотою, яка викликає пригнічення освіти ліпідів, сприяє зниженню апетиту і підвищення рівня енергетичного обміну організму. До складу також Цитримаксу полінікотінат хрому, який регулює вивільнення інсуліну з підшлункової залози. Бура морська водорість, що також входить до складу Цитримаксу є джерелом макро і мікроелементів, а також стимулятором обміну речовин.

Цитримакс має здатність збільшувати швидкість обміну речовин, “спалювання” жирів (ліпідів), що безпосередньо сприяє більш швидкому настанню схудненню і зниження надмірної маси тіла. Також даний засіб запобігає накопиченню і відкладенню ліпідів в організмі. Який чинить ефект даного засобу дозволяє знизити рівень ліпопротеїдів низької щільності і холестерину в плазмі крові, а також загальмувати процеси жирового переродження в печінці.

Подібне поєднання активних рослинних компонентом біологічно активної добавки Цитримакс дозволяє досягти високої ефективності в комплексній нормалізації надлишкової маси тіла, викликаної аліментарними чинниками.

Склад Цитримаксу
Склад Цитримаксу

Показання до прийому Цитримаксу

Застосування Цитримаксу показано в складі комплексного лікування надлишкової маси тіла, викликаної аліментарним ожирінням.

Також, за інформацією виробника, даний засіб може використовуватися при лікування целюліту, проведенні дієтотерапії, при наявності схильностей до набряків або запорів.

Протипоказання

Застосування біологічно активної харчової добавки Цитримакс забороняється при:

  • алергічних реакціях на компоненти даного засобу,
  • вагітності,
  • годуванні грудьми.

З особливою обережністю необхідно застосовувати дану харчову добавку при дефіциті ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, цукровому діабеті, таласемії, гипероксалурии, сидеробластної анемії, гемохроматозе, оксалоз, сечокам’яної хвороби.

Побічні ефекти

Відгуки про Цитримакс інформують, що при його прийомі можуть виникнути такі побічні реакції:

  • розвиток алергічних реакцій на рослинні компоненти БАД,
  • поява порушень травлення і диспепсичних явищ,
  • поява нудоти, блювоти,
  • поява роздратування на слизових оболонках шлунка або кишечника,
  • поява висипання на шкіри,
  • поява гіперемії (почервоніння) шкірних покровів.
  • Запобіжні заходи при прийомі Цитримаксу

Перед застосуванням харчової добавки Цитримакс потрібне отримання консультації лікаря щодо безпеки і наступності його використання в кожному індивідуальному випадку. Також до початку прийому даного засобу необхідно обов’язково виключити гормональні причини виникнення надлишкової маси тіла.

Залишити відповідь