Лактазар

Молоко матері – найкращий варіант для вигодовування немовляти. Однак, все частіше в медичній практиці зустрічаються випадки, коли годувати дитину грудьми практично неможливо – це викликає у нього сльози, нервозність, адже у новонародженого в організмі може не виявитися ферменту лактази, який відповідає за перетравлення молочного цукру. Саме тоді на допомогу приходять препарати, в яких цей фермент міститься.

Біологічно активна добавка до їжі Лактазар випускається в двох варіантах: «Лактазар» – для дорослих і старше семи років і «Лактазар для дітей» – дітей від грудного віку до семи років. Препарат випускається у вигляді твердих желатинових капсул і є додатковим джерелом ферменту лактази (що захищає організм від таких неприємних явищ, як кишкові спазми, метеоризм, діарея) для організму, що дозволяє дорослим використовувати в своєму раціоні будь-які молочні та кисломолочні продукти без обмежень, а дітям грудного віку – перетравлювати грудне молоко без переривання грудного вигодовування.

Лактазар: показання до прийому

Препарат Лактазар рекомендується застосовувати при встановленні наступних діагнозів у дорослих і дітей:

  • порушене кишкове травлення і всмоктування (мальабсорбція);
  • вроджена і набута лактазная недостатність;
  • ознаки нестачі лактази (найчастіше – метеоризм, діарея, кишкові спазми);
  • алергічні захворювання;
  • прискорений пінистий стілець;
  • здуття живота;
  • діатез;
  • дисбактеріоз.

Також Лактазар буде позитивно впливати на здоров’я, якщо його приймати під час зміни стереотипу харчування на переважно молочне; в старечому і навіть похилому віці; в ході реабілітації після перенесених кишкових інфекцій. Відомо, що завдяки лактази, що входить до складу Лактазара, можна боротися з ризиком розвитку ожиріння або карієсу.

Лактазар ефективний при корекції імунітету, його прийом вкрай необхідний при непереносимості молочних продуктів.

Як показують відгуки про Лактазар, препарат ефективний при будь-якому вигляді лактазної недостатності.

Слід зазначити, що у дітей лактазна недостатність проявляється у вигляді хронічних закрепів, а іноді – неспокій або плачі після їжі. Поява даних симптомів свідчить про те, що слід пройти лікарську консультацію. І якщо подібна недостатність буде виявлена ​​- обговорити з лікарем можливість почати застосування Лактазара.

Лактазар: протипоказання

Лактазар протипоказаний при індивідуальній непереносимості одного або декількох компонентів даної біологічно активної добавки. Не слід приймати препарат, якщо Ваш організм не відчуває лактазної недостатності.

Виробник препарату не вказує інших протипоказань до ензимотерапії з використанням Лактазара.

Перед початком застосування Лактазара слід пройти медичне обстеження і отримати лікарську консультацію.

Побічні ефекти Лактазару

Як показує інструкція до Лактазару, можлива поява алергічних реакцій у вигляді висипу, кропив’янки, свербежу після застосування даного травного ферментного кошти.

Залишити відповідь