Лімфосан

Лімфосан – лікарський препарат, єдина на фармацевтичному ринку України, Близького і Далекого зарубіжжя біодобавка, що володіє такими високими фітосорбіціооними властивостями.

Сьогодні Лімфосан представлений в декількох варіантах: головний (базовий) препарат і його додаткові види. Так, на полицях можна зустріти і гінекологічну (для жінок), антиалергічні, гепатопротекторну, урологічну, кардіологічну, біостімуляторную, жовчогінну і т.д. варіації Лімфосана.

Цей препарат, на рівні організму ефективно знешкоджує токсини і інші шкідливі речовини, а потім виводить їх, підвищує природну функцію організму до очищення. На рівні клітини, Лімфосан захищає клітину від вільних радикалів, здатних нашкодити їй, він володіє комбінацією таких речовин, які надають відмінне антиоксидантну дію.

Для сімейства препаратів сімейства Лімфосан характерний ряд загальних ознак, протипоказань і побічних ефектів і в той же час, специфічні дії, які визначають спрямованість кожної лінії.

Показання до прийому Лімфосана

Лімфосан рекомендується лікарями тим пацієнтам, у яких спостерігаються проблеми і захворювання лімфатичної системи, а також для очищення організму і нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, в тому числі дисбактеріозу.

А для спеціального застосування Лімфосана, діагнозами можуть стати:

  • шкірні захворювання (включаючи дерматити, псоріаз), харчові алергії, алергічний риніт, кон’юнктивіт, загострення бронхіальної астми, алергії на пилок і ліки (Лімфосан алергічний).
  • при наявності в організмі паразитів (особливо гельмінтів) застосовують Лімфосан Е;
    пацієнти з проблемами серцево-судинної системи, підвищеним рівнем холестерину, атеросклерозі слід
  • вживати Лімфосан К;
  • при захворюваннях жіночої репродуктивної системи, порушеннях менструальної циклічності, перед клімаксом і під час його (для зниження хворобливих симптомів) лікарі рекомендують використовувати Лімфосан :;
  • для пацієнтів з проблемами печінки (гепатити, цирози, болі в області печінки) підійде Лімфосан Г, а при негаразди з жовчним міхуром, жовчовивідними шляхами (дискінезії, жовчно-кам’яної хвороби, запаленнях жовчного міхура) слід скористатися препаратом Лімфосан П.

Протипоказання Лімфосана

Лімфосан не містить синтетичних речовин, які негативно впливають на організм людини, тому спеціальних протипоказань до його вживання не існує (звичайно, при прийомі препарату з сімейства Лімфосана обов’язкова консультація з лікарем).

Загальні протипоказання до препарату, судячи з інструкції до Лімфосану, індивідуальна непереносимість компонентів лікарського засобу організмом, підвищена чутливість до них або алергія.

Не рекомендується вживати Лімфосан вагітним жінкам, в періоди лактації та годування груддю, а також дітям до 18 років.

Побічні ефекти Лімфосана

В результаті досліджень, які проводилися в лабораторії, було виявлено, що Лімфосан не має побічних ефектів. Правда, в поодиноких випадках, судячи з відгуків про Лімфосан пацієнтів, у деяких спостерігалися невеликі алергічні висипання на шкірі, а також порушення стільця.

Залишити відповідь