Лікопрофіт

Лікопрофіт є засобом, що складається з натуральних компонентів, що мають вплив на організм людини, і призначеним для нормалізації функцій передміхурової залози. Біологічно активна добавка Лікопрофіт випускається у вигляді капсул, кожна з яких містить мікро-і макроелементи: хром, селен, цинк, вітаміни C, D3 і Е, лікопін, а також екстракти: кора сливи африканської, плоди пальми карликової, корінь кропиви.

Лікопрофіт проявляє себе в наступних видах впливу на організм людини:

  • простатотропний: гальмування активності 5-альфа редуктази і надлишкової продукції дигидротестостерона, нормалізація метаболізму андрогенів і андроген-зв’язуючих білків, продукції факторів росту і чутливості до них клітин простати, придушення експресії і чутливості стероїдних рецепторів, які регулюють метаболічні процеси в клітинах передміхурової залози, поліпшення мікроциркуляції в тканинах передміхурової залози, підвищення антимікробних властивостей простатичного секрету;
  • антидіуретичний: сприяння зниженню динамічної і механічної обструкції в сечовивідних шляхах;
    протизапальний: гальмування виробництва протизапальних цитокінів, лейкотрієнів і простагландинів;
    антиоксидантний: підтримка ферментної і коферментной систем антиоксидантного захисту тканин і клітин;
    іммуномодулюючий: підвищення опірності імунної системи і зниження активності аутоімунних процесів.

Показання до прийому Лікопрофіта

Лікопрофіт застосовується як профілактичний засіб і в якості терапії в комплексі при таких захворюваннях: хронічний простатит, аденома простати, рак передміхурової залози.

Слід зазначити, що Лікопрофіт може використовуватися при гіпертрофії передміхурової залози.

Використання Лікопрофіт також допустимо при утрудненні сечовипускання і больовому синдромі.

Як профілактичний засіб Лікопрофіт може вживатися в наступних випадках: при переохолодженні організму, при веденні малорухливого способу життя і тривалій статевій стриманості. Інструкція до Лікопрофіту вказує, що препарат може використовуватися при наявності в організмі вогнищ інфекції (наприклад, при захворюванні колітом, хронічним бронхітом, тонзилітом), а також після перенесених урологічних і венеричних захворюваннях і будь-яких інших станах, що сприяють зниженню імунітету (наприклад, після фізичного перенапруження або перенесеної стресовій ситуації, при незбалансованому харчуванні, частому перевтомі і т.д.).

У публікаціях зустрічаються в основному позитивні відгуки про Лікопрофіте.

Лікопрофіт: протипоказання

Препарат Лікопрофіт не слід застосовувати в разі індивідуальної непереносимості будь-якого компонента даного лікарського засобу (зокрема, лікопіну, вітаміну Е, вітаміну С, вітаміну D3, екстракту плодів Карликової пальми, екстракту кори Африканської сливи, екстракту кореня кропиви, селену, хрому або цинку).

Побічні ефекти Лікопрофіта

Препарат Лікопрофіт є абсолютно безпечним засобом, що не робить побічного впливу на організм.

Однак не рекомендується застосування Лікопрофіта до першого прийому їжі, так як в цьому випадку можливі прояви печії і легкої нудоти.

Залишити відповідь