Магнум А

Якби стояло завдання описати Магнум А в двох словах, то єдина можлива відповідь – це джерело здоров’я. І це не перебільшення, адже Магнум А – це препарат, який забезпечує нас таким необхідним бета-каротином, який потрапляючи в організм людини, в кишечнику і печінці перетворюється на вітамін А. Звичайно, цей вітамін міститься і в їжі (жовті, помаранчеві, зелені овочі), але мова йде про натуральні продукти, які зараз знайти дуже важко.

Дефіцит же вітаміну А в організмі веде не тільки до офтальмологічних проблем (як ми всі звикли думати). Пропадає апетит, погіршується стан ясен, зубів і шкіри (на ній з’являються прищики, вугри і навіть бородавки), підвищується сухість всіх слизових оболонок, різко знижується імунітет, тому організм стає улюбленим місцем різного роду захворювань (від звичайних простуд до пневмонії), прискорюються процеси старіння.

Магнум А – ефективний препарат, який містить комплекс з натуральних рослинних каротиноїдів (в перерахунку становить 15 мг бета-каротину), масло соєвих бобів і лецитин. Магнум А заповнює запаси вітаміну А в організмі, забезпечуючи нормальне функціонування всіх систем організму і проходять в ньому обмінних процесів.

Показання до застосування Магнум А

Застосування Магнум А рекомендується практично всім в профілактичних і оздоровчих цілях, так як бета-каротин, є натуральним антиоксидантом, має здатність захищати оболонки клітин від негативного впливу токсинів і інших шкідливих речовин.

Магнум А позитивно впливає на стан слизових оболонок в організмі, епітеліальних покривів, кісткової і хрящової тканини. Також даний препарат зміцнює імунітет, прискорює процеси вироблення колагену і еластину, таким чином, сповільнюючи процеси старіння, а також має яскраво виражену протипухлинну дію.

Про Магнум А не слід забувати і людям, схильним до частих захворювань бронхів і легенів. Препарат допомагає виробляти імунітет, а до того ж знижує ризик простудних захворювань в цій області і захищає легені і бронхи курців.

Інструкція до Магнум А рекомендує використовувати препарат людям, у яких є проблеми з травною системою: гастрити, виразкова хвороба, коліт і т.д.

Людям, що живуть в несприятливих екологічних умовах, Магнум А просто необхідний: він знижує вплив на організм шкідливих хімічних сполук, допомагає відновлюватися після опіків, ерозіях, виразках і інших явищах травматичного або хімічного характеру.

Незамінний Магнум А і для літніх людей. По-перше, він уповільнює процеси старіння, а також характерні для них симптоми, по-друге, допомагає підтримувати в тонусі судини, перешкоджає розвитку атеросклерозу.

Магнум А рекомендується і дітям – він підтримує природний ріст і розвиток дитини, зміцнює дитячу імунну систему і зір, бере участь у формуванні скелета і м’язів.

Протипоказання Магнум А

Протипоказань до прийому препарату не спостерігається. Навіть нормальний рівень вітаміну А в організмі не може перешкоджати прийому даного препарату, адже надлишки бета-каротину відкладаються в печінці (не викликаючи негативних наслідків), а потім витрачаються при необхідності.

Побічні ефекти Магнум А

І багаторічна практика використання препарату, і численні відгуки про Магнум А дають підставу стверджувати, що побічних ефектів цей препарат не викликає. У рідкісних випадках передозування слід лише зменшити прийняту дозу.

Залишити відповідь