Техніка поцілунку

Поцілунком називають легкий дотик губами або кінчиком язика до шкіри, що прилягає до губ, так як саме ця область відрізняється скупченням нервових закінчень, які чутливі до сексуальних подразників сексуального характеру. Можна, наприклад, «обійняти» губи партнерки своїми губами, при цьому лоскочучи їх за допомогою кінчика язика. Або розведіть жіночі губи, що знаходяться в зімкнутому стані, введіть язик досить глибоко, щоб доторкнутися до їх внутрішньої поверхні. При поцілунку доречно схрещення кінчиків язика і ніжне лоскотання один одного з допомогою язика або при введенні його нарешті в порожнину рота, ритмічним доторком до піднебіння, досить сексуально (деякі жінки бувають дуже чутливі до впливів ззовні) і так далі.

Інтимний барометр

Кожна людина відрізняється строго індивідуальною сексуальною чутливістю шкіри, порожнини рота і, звичайно ж, ласки за допомогою язика всередині ротової порожнини рота, наприклад, деякі жінки асоціюють з почуттям найбільшого сексуального захоплення, тоді як інші, менш досвідчені в пестощах порахують їх мало не огидними, і, у всякому разі, малоприємними. Тому необхідно ще раз підкреслити, що жінка – це кращий з барометрів, що реєструє «погодні умови» в любовній сфері. А краще за все цей «барометр» чутливий до сексуальних пестощів. Найпоширеніша омана більшості коханців – це постулат: «Приємно моїй партнерці те, що приємно і мені». Життя часто обертається іншою стороною, і, не з невмінням, а іноді і з небажанням «дати слово» жінці, можна прийти до сімейного розладу і втрати довіри і контакту з близькою людиною.

Поцілунок в очі

Якщо звернути увагу на техніку в поцілунках, можна звернути увагу на процес цілування очей. Він може стати дуже ніжною ласкою, коли при поцілунку жінка почне швидко плескати віями, разом з роздратуванням поверхні губ партнера. В області шиї і вух поцілунки впливають перш за все на шкірну чутливість до температури, тому що в даних місцях, так само як і на плечах, зосереджуються нервові закінчення в найбільшій кількості, які реагують на тепло і холод. Ці ласки можуть також чергуватися з легким погладжуванням шкіри біля основи волосся губами чи кінчиком язика.

Поцілунок вух

Досить важливе місце мистецтво любові відводить поцілункам в області вух, особливо мочки кожного вуха і невеликих заглиблень, що прилягає до них знизу. Більшість жінок, а найчастіше, і чоловіків, відрізняються чутливістю в цій області, інтенсивно реагуючи на сексуальні подразники. Щоб доставити партнеру задоволення, можна дихати, легко потирати, лоскотати язиком поверхню шкіри, що розташована між краєм оволосіння і вухом. Також досить збудливим буде, якщо смоктати мочку вуха, легко натискати на неї губами або покусувати зубами, і лоскотати язиком кінчик вуха (швидко й уривчасто). Тут можна застосувати ще з півдюжини різноманітних ласк, але в їх процесі не забувайте, що деякі люди при дотику до області вух відчувають лише лоскіт: у них дана ділянка нечутлива до сексуальних пестощів.

Поцілунок вуха
Поцілунок вуха

Увага на партнера

Непогано б звернути увагу, які з ерогенних зон найбільше виявляють чутливість до поцілунків. У таких місцях варто затриматися на протязі більшого часу, пустивши у хід весь арсенал відомих сексуальних ласк. Багато чоловіків мають сексуально чутливою шкірою на спині, стегнах, плечах, шиї і вухах. Жінка може вкрай засмутитися, виявивши, що чоловік боїться лоскоту, більш того – партнеру неприємна будь-яка з фізичних ласк.

Приємне спілкування

Шкода, але багато хто з чоловіків віддають перевагу дотикальним пестощам лише там, де розташована область статевих органів. Якщо ж партнерка буде торкатися  інших ділянок їх тіла, це не завдасть їм ні найменшого задоволення, а часом такі дотики навіть стануть неприємними. Якщо мова йде про пестощі і поцілунки, то найкращим партнером стане чоловік, який любить і охоче приймає прояви ніжності від жінки. З таким партнером легше знайти спільну мову під час різних сексуальних ігор і просто приємніше спілкуватися.

Залишити відповідь