Корвітол

Лікарський препарат Корвітол є антигіпертензивним, антиангінальну та антиаритмічну лікарським засобом. Препарат Корвітол може допомогти зняти збудливість міокарда, зменшити обсяг коштів, сприяє зменшенню кисневої потреби серця.

Показання до застосування Корвітолу

Лікарський препарат Корвітол застосовується як засіб лікування артеріальної гіпертензії. У профілактичних цілях може застосовуватися при нападах стенокардії, гиперкинетическом кардиальном синдромі.

Препарат Корвітол призначається при супервентрікулярной формі тахікардії, Сторі інфаркті міокарда.

Лікарський препарат може застосовуватися при вторинній профілактиці виникнення інфаркту міокарда.

У профілактичних цілях препарат Корвітол може призначатися і при нападах мігрені.

Протипоказання Корвітолу

Застосування корвітол протипоказано у випадках наявності у пацієнта AV-блокади другого і третього ступеня, кардіогенного шоку, брадикардії, артеріальної гіпертензії. Не слід застосовувати препарат Корвітол при стенокардії, тяжких порушеннях периферичного кровообігу.

Слід відмовитися від застосування препарату Корвітол при схильності до розвитку бронхоспазмов. При таких захворюваннях як бронхіальна астма та гіперреактивності бронхів.

Чи не застосовується препарат Корвітол при лікуванні пацієнтів до вісімнадцяти років, вагітних жінок і пацієнтів з підвищеною чутливістю до лікарського препарату або його складових компонентів.

Не слід поєднувати прийом препарату Корвітол з інгібіторами МАО і дилтіаземом.

Побічні ефекти корвітолу

Лікарський препарат Корвітол може провокувати порушення з боку центральної нервової системи. У пацієнта може відзначатися поява почуття втоми, запаморочення, може з’явитися депресія, проблеми зі сном, головні болі, страшні сни. У тому випадку, якщо дозу препарату знизити, дані симптоми можуть пройти.

Травна система може реагувати на застосування препарату Корвітол появою нудоти, блювоти, болю в животі, запорів, діареї. Відгуки про Корвітол згадують появу сухості в роті.

Застосування препарату Корвітол може стати причиною появи задишки і бронхоспазмов.

Діяльність серцево-судинної системи може бути порушена прийомом лікарського препарату Корвітол. У пацієнта можлива поява ортостатичної гіпотензії, брадикардії, розлади серцевої діяльності, може посилитися серцева недостатність, з’явитися болі в серці, відзначатися поява відчуття холодних кінцівок.

Порушення під час застосування Корвітол можуть стосуватися і органів почуттів пацієнта. У рідкісних випадках може відзначатися поява кон’юнктивіту, в ще більш рідкісних випадках можуть викликатися розлади слуху, зору.

З боку шкірних покривів застосування препарату Корвітол може провокувати появу фотодерматозу і алопеції.

Застосування лікарського препарату Корвітол може стати причиною появи свербежу, почервоніння шкіри, алергічного риніту і навіть анафелактіческіх реакцій.

Прийом препарат Корвітол може порушити роботи системи кровотворення.

Залишити відповідь