Ізоптин

Ізоптин – лікарський засіб, що володіє антигіпертензивним ефектом і належить до групи блокаторів кальцієвих каналів. Основною діючою речовиною даного фармакологічного препарату є верапамілу гідрохлорид. Даний препарат викликає зниження артеріального тиску. Основа механізму антігіпертензвіного впливу препарату Ізоптин полягає в вазодилятации (розширенні просвіту судин), яке відбувається шляхом блокування проходить потоку іонів кальцію через специфічні потенціалзалежні канали, локалізовані в судинній стінці, і зниженні загального периферичного опору в судинному руслі.

Інструкція до Ізоптин говорить, що даний фармакологічний препарат чинить негативний іно-і хронотропного дію і викликає зниження серцевого викиду. Ізоптин зменшує потребу міокарда в кисні, знижуючи АВ-провідність, а також подовжуючи протяжність періодів рефрактерности і пригнічує механізм автоматизму в синусовому вузлі серця. Також відгуки про Ізоптин свідчать, що засіб може бути використано в якості допоміжного додаткового препарату для терапії ГОКМП.

Показання до застосування Ізоптину ®

Застосування Ізоптину ® показано при проведенні лікування надшлуночкової тахіаритмії, з метою відновлення синусового ритму при надшлуночкової пароксизмальної тахікардії, станах, пов’язаних з наявними додатковими провідними шляхами. Також, лікарський засіб Ізоптин може використовуватися для контролю частоти ритму серцевих скорочень, зокрема, скорочень шлуночків при тріпотіння передсердь і їх мерехтінні (тахиаритмическую варіанті), за винятком ситуації, коли тріпотіння або мерехтіння передсердь зв’язується з наявними додатковими провідними шляхами.

Протипоказання Ізоптину ®

Застосування Ізоптину ® протипоказано при артеріальній гіпотензії, шоку кардиогенном, антріовентрікулярной блокаді (виключаючи пацієнтів з наявними штучними водіями ритму), синдромі Морганьї-Адамса-Стокса, синдромах слабкості синусового вузла, синоаурикулярной блокаді, синдромах Вольфа-Паркінсона-Уайта і Лоуна-Ганонга- Левіна, при одночасному варіанті течії з тріпотінням або фібриляцією передсердь (виключаючи пацеінтов з кардіостимуляторами), шлуночкової тахікардії з широким комплексом QRS, хронічній серцевій недостатності, в разі одночасного застосування з бета-адреноблокаторами, попереднє (в межах двох діб) використання фармакологічного препарату дизопіраміду. Також забороняється використовувати даний засіб при вагітності і в період грудного годування (лактація), в дитячому віці, підвищеної чутливості до компонентів препарату.

З обережністю призначати при брадикардії, стенозах гирла аорти, гіпотензії, інфарктах міокарду.

Побічні ефекти Ізоптину ®

Відгуки про Ізоптин свідчать, що його застосування може викликати почервоніння обличчя, виражене зниження артеріального тиску, тахікардію, болі в животі, нудоту, блювоту, слабкість, сонливість, алергічні реакції, екстрапірамідні порушення, бронхоспазм, набряки, підвищене потовиділення.

Запобіжні заходи при прийомі Ізоптину ®

Описується лікарський засіб вводять тільки внутрішньовенно.

Залишити відповідь