Кадует

Лікарський препарат Кадует застосовується для лікування серцево-судинних патологій. Препарат сприяє нормалізації рівня тиску і холестерину в крові. Ефект від препарату Кадует поступовий і тривалий.

Показання до застосування Кадуета

Лікарський препарат Кадует може застосовуватися при артеріальній гіпертензії, коли у пацієнта є три і більше фактори ризику розвитку ускладнень діяльності серцево-судинної системи. А також в тому випадку, якщо у пацієнта рівень холестерину в крові знаходиться в межах норми або ж підвищений незначно, клінічні симптоми ішемічної хвороби серця при цьому відсутні.

Препарат Кадует застосовується як засіб лікування дисліпідемії, коли нефармакологические заходи не дали позитивного результату.

Протипоказання Кадуета

Лікарський препарат Кадует не слід застосовувати при наявності чутливості до застосування препарату з боку організму пацієнта. Протипоказано лікування пацієнта із застосуванням лікарського препарату Кадует, коли у нього є захворювання печінки в гострій стадії, якщо показник печінкових ферментів підвищений по які виявленим причин.

Інструкція Кадуета
Інструкція Кадуета

Протипоказанням до застосування препарату Кадует служить наявність у пацієнта гіпотензії.

Не слід приймати препарат Кадует жінкам, які не застосовують для запобігання від можливої ​​вагітності ефективних засобів контрацепції. Вагітність жінки, період лактації є факторами, при яких прийом препарату Кадует протипоказаний.

Чи не призначається Кадует для лікування пацієнтів молодше вісімнадцяти років.

Обережність при прийомі препарату Кадует необхідна у випадках, коли пацієнт страждає аортальним стенозом, хронічною серцевою недостатністю. Також в тих випадках, якщо пацієнт переніс інфаркт міокарда, страждає алкоголізмом або захворюваннями печінки. Особам похилого віку також слід дотримуватися підвищеної обережності при прийомі лікарського препарату Кадует.

Побічні ефекти Кадуета

Застосування препарату Кадует може спровокувати появу побічних ефектів, які можуть провокувати складові компоненти препарату. Цілий ряд побічних ефектів може провокувати аторвастатин і амлодипін – як в цілому, так і окремо.

Побічними ефектами Кадуета, можуть стати порушення з боку серцево-судинної системи. Пацієнти відзначають появу набряків, прискореного серцебиття, зниження артеріального тиску.

Застосування препарату Кадует може порушити діяльність нервової системи. Можуть з’явитися головні бої, сонливість, запаморочення, безсоння.

Препарат Кадует може викликати порушення з боку роботи органів травної системи.

Органи кровотворення можуть бути порушені побічними ефектами застосування Кадуета.

Під дією лікарського препарату Кадует порушення можуть з’явитися також з боку сечовидільної та дихальної системи, негативними наслідками прийому препарату Кадует може бути порушено опорно-руховий апарат.

Не виключається також можливість розвитку алергічної реакції на застосування лікарського засобу.

Залишити відповідь