Камірен

Камірен – лікарський засіб, що належить до типу селективних антагоніст альфа 1 -адренорецепторів і є антигіпертензивним фармакологічним препаратом. Чинним компонентом даного препарату є доксазозин.

Інструкція до Камірену говорить, що в основах механізму впливу даного фармакологічного препарату знаходиться процес блокування постсинаптичних адренорецепторів типу альфа-1. Подібна дія призводить до розширення кровоносних судин і супутнього йому зниження артеріального тиску.

Викликаючи блокаду альфа-адреноблокатори, які перебувають в зовнішній капсулі і стромальной тканини передміхурової залози, лікарський засіб Камірен, також блокує адренорецептори знаходяться в шийці сечового міхура. Завдяки подібній дії, лікарський засіб Камірен викликає зниження тиску і загального опору в уретрі (сечівнику), зменшення також загального опору в його видільної отворі. Також фармакологічно лікарський засіб Камірен викликає значно поліпшення показників уродинаміки і зменшення різних проявів перебігу доброякісного типу гіперплазії в простаті (передміхуровій залозі).

Показання до прийому Камірену

Застосування Камірену показано при проведенні лікування порушень сечовипускання, які є викликані явищем гіперплазії передміхурової залози, що протікає по доброякісному типу (в разі як наявної супутньої артеріальної гіпертензії, так і в разі нормального рівня наявного артеріального тиску).

Також лікарський препарату Камірен застосовується при лікуванні артеріальної гіпертензії при випадках неефективності проведення іншої Антигіпертензійні лікарської терапії – в складі комбінації з діуретиками тіазидного типу і ін.

Протипоказання Камірену

Застосування Камірену протипоказано при вагітності, чутливості до доксазозину і похідним хіназоліну, у віковій групі до 18 років, при годуванні груддю.
З обережністю застосовувати Камірен потрібно у пацієнтів при ортостатичноїгіпотензії, з порушеннями роботи печінки, при аортальним або мітральному стенозах.

Побічні ефекти Камірену

Відгуки про Камірене свідчать, що його застосування може викликати запаморочення, ортостатична гіпотензія, поява нападів стенокардії, периферичні набряки, тахікардію, відчуття серцебиття, брадикардія, больові відчуття в грудях, передумови до інфаркту міокарда, цереброваскулярні порушення, аритмію.

Також можливе виникнення запаморочення, риніту, сонливості, нудоти, стомлюваності, астенії, алергічних реакцій, нездужання, жовтяницю, зниження артеріального тиску, підвищеній збудливості, безсоння, сухості в роті, гипостезии, тремору, приапізму, парастезии, імпотенції, зниження статевої збудливості і лібідо , диспепсію, втрату апетиту, явища метеоризму, гепатит, підвищення печінкових трансаміназ, явища холестазу.

Також лікарський засіб Камірен можт спричинити виникнення задишки, носових кровотеч, кашлю, порушень сечовипускання, дизурических проявів, нетримання сечі, гематурії, никтурии, гінекомастії, поліурії загальної м’язової слабкості.

Залишити відповідь