Неотон

Неотон належить до синтетичних аналогам внутрішньоклітинного з’єднання – фосфокреатин, яке є незамінним компонентом енергетичного забезпечення скорочення м’язів. Фосфокреатин є переносником енергії в міокарді і скелетних м’язах, а також необхідний для синтезування аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), яка, в свою чергу, забезпечує скелетні м’язи енергією.

Неотон випускається у вигляді сухого ліофілізату для подальшого приготування розчину.

Ключовий момент у дії Неотон, в разі пошкодження клітин міокарда через гіпоксію (недостатнє постачання тканин киснем або ж порушення його засвоєння) і ішемії (невідповідність між потребою серцевого м’яза в необхідній кількості кисню і реальної його доставкою), в тому, що він забезпечує нормальні функції міокарда, якщо окислювальні процеси метаболізму (тобто обміну речовин) сповільнюються. Якщо відбувається інфаркт міокарда, Неотон робить сильний антиаритмічну (нормалізує ритм серцевих скорочень), протиішемічну та антиоксидантну (захищає клітини внутрішніх органів від руйнівного впливу кисню в агресивних формах) дію. А також даний препарат має дезагрегаціонние (перешкоджає утворенню тромбів, а саме склеювання тромбоцитів) властивості, має здатність підвищувати кисневий обсяг крові, виробляє м’який сечогінний ефект. В умовах, коли присутній системна гіпоксія, Неотон надає органопротектівное дію (захист органів), в тому числі, ренопротектівним (захищає тканини нирок), покращує мікроциркуляцію в органах (кровотік по найбільш дрібних судинах кожного органу).

Неотон корегує порушення в метаболізмі, які виникли, коли людина піддавався важких фізичних навантажень. Неотон має захисну дію при ішемії. Це відбувається за рахунок його здатності стабілізувати метаболічні процеси, що протікають в мембранах клітин внутрішніх органів, в тому числі серцевого м’яза, що робить їх більш стійкими до цих пошкоджень факторами.

Якщо має місце ішемія, Неотон здатний до збільшення електричної стабільності серцевого м’яза (перешкоджаючи розвитку порушень серцевого ритму).

Показання препарату Неотон

Неотон показаний для корекції порушень метаболізму в міокарді в умовах гіпоксії, при міокардіосклерозі (надмірному розвитку сполучної тканини в міокарді), при гострому інфаркті міокарда, інтраопераційної ішемії міокарда, інтраопераційної ішемії кінцівок, гострому порушенні мозкового кровообігу.

Використовується як засіб для корекції метаболізму в літньому віці. Спортивні медики використовують його як засіб для ефективної адаптації організму до екстремальних підвищених фізичних навантажень. Він не дозволяє розвиватися синдрому фізичного перенапруження.

Протипоказання Неотону

В інструкції до препарату відзначено, що його не можна використовувати в разі гіперчутливості до нього пацієнта.

Побічні ефекти Неотону

Відгуки про лікарський засіб Неотон свідчать, що при його швидкому внутрішньовенному введенні можливий розвиток гіпотензії (зниження артеріального тиску).

Залишити відповідь