Вправи для досягнення оргазму

Працюючи в сексологічній консультації, я прийшла до висновку, що основна причина такої статевої холодності – звичка до кліторального рефлексу і «топтання на місці» на цьому етапі сексуального спілкування з чоловіком. Мені вдалося розробити терапевтичний метод, що дозволяє жінкам розширити сферу сексуальних відчуттів і на область піхви, полегшуючи поступове досягнення кліторно-вагінального оргазму під час коїтусу. Лікування неважка і при бажанні, слідуючи моїм рекомендаціям, жінка через короткий проміжок часу – всього за кілька тижнів – зможе навчитися відчувати кліторно-вагінальний оргазм при кожному статевому зносинах. Викликати нормальні рефлекторні реакції піхви можна в будь-якому віці: не тільки в молодому, коли жінка лише починає статеве життя, але і в 30-40 років, коли накопичено певний життєвий досвід, але жодного разу (на жаль, так буває) не довелось випробувати повноцінного кліторно-вагінального оргазму.

Я переконана, що немає холодних жінок серед тих, хто реагує оргазмом на роздратування клітора. Треба тільки ретельно все продумати і перш за все навчитися розпізнавати власні реакції – тоді мета виявиться цілком досяжною.

Кліторальний оргазм

Здатність відчувати кліторальний оргазм – явище тимчасове, що не має нічого спільного з хворобою або фригідністю. Якщо цей етап затягується, то необхідно вжити заходів в інтересах більш повного сексуального розвитку, і кожній жінці надається для цього широке поле діяльності. Перш за все не слід проводити чітку грань між кліторальним і вагінальним видами оргазму. Зріла досконала форма оргазму – це сумарний результат нервових реакцій, уяви та емоційності, а також зовнішніх впливів на всі зорові, нюхові, слухові і відчутні рецептори, що знаходяться в сосках грудей, клітор і піхва, роздратування якого служить «останнім етапом» на шляху до досягнення повного сексуального задоволення.

Навчившись «управляти» м’язами статевих органів, треба розібратися також в тому, як взаємодіють нервові імпульси, що надходять від клітора, вульви і піхви в центр оргазму. Почнемо зі спроби поєднати ритм м’язових скорочень з ритмом відчутних подразнень, що впливають на клітор і піхва. Найбільш зручно для цього, з моєї точки зору, положення тіл партнерів в позиції лежачи на боці (чоловік ззаду). Вона дозволяє жінці стуляти стегна, полегшуючи скорочення м’язів промежини і піхви, а також сприяє цьому процесу, даючи можливість скорочуватися призводить м’язам стегон.
Я завжди радила жінкам починати з спроби випробувати кліторальний оргазм за допомогою скорочень привідних м’язів стегон. Вправи для досягнення оргазму треба виконувати лежачи на боці з зімкнутими і трохи підтягнутими до грудної клітки стегнами. Їх необхідно розташувати таким чином, щоб довільні скорочення м’язів тиснули на клітор. Це тиск прискорює приплив крові і зрушує клітор донизу, наближаючи його до піхви; одночасно дратується головка клітора, на яку впливають ритмічні скорочення м’язів. Напружуючи і розслабляючи призводять м’язи стегон, можна домогтися такого ж ефекту, який досягається ніжним погладжуванням або поцілунками, – я говорю про оргазм.

Як досягнути оргазму при сексі з партнером

Навчившись відчувати оргазм в описаній позі, регулюючи роботу м’язів стегон, жінка може потім перейти до наступного етапу навчання, який передбачає взаємодію з партнером в процесі статевого акту. При цьому треба постаратися, щоб спочатку ритм фрикций чоловіки не випереджав активності жінки, так як недотримання цієї умови може ускладнити виконання її завдання. Дуже важливо також домогтися гармонійної взаємодії між усіма подразненнями, які, трансформуючись в нервові імпульси, надходять в центр оргазму.

Йдеться про три види подразнень: по-перше, це вплив на стінки піхви, що викликається фрикціями партнера; по-друге – вплив на ті ж стінки піхви, але вже за допомогою довільних ритмічних скорочень м’язів промежини і піхви; і, нарешті, по-третє – роздратування клітора в результаті скорочень м’язів стегон. Ритм кліторальних зовнішніх впливів, який до цього домінував над усіма іншими, повинен цього разу прийти у відповідність з ритмом подразнень, що впливають на піхву. Цього можна домогтися в такий спосіб: в момент введення статевого члена в піхву жінка, перебуваючи в позиції лежачи на боці (чоловік ззаду), повністю розслаблює м’язи піхви, промежини і приводять м’язи стегон, а потім при частковому виведенні статевого члена з піхви, вона повинна сильно і одночасно напружити всі ці м’язи. При наступній фрикції послідовність зберігається. Поперемінне напругу і розслаблення м’язів піхви і привідних м’язів стегон призводить до одночасного подразнення піхви і клітора. В кінцевому підсумку роздратування нашаровуються один на одного, акумулюються і в формі одного потужного імпульсу «атакують» центр оргазму.
Ритмічні скорочення м’язів піхви збільшують інтенсивність які впливають на жіночі статеві органи фрикційних подразнень, сприяючи тим самим швидкому досягненню оргазму. Тепер до цих двох елементів (фрикцій статевого члена і скорочень м’язів піхви) додається третій – роздратування, що впливають на клітор.

Секс і оргазм
При сексі з партнером можна легко досягнути оргазму використавши наведені вправи

В результаті підсумовування трьох видів вправ, час, потрібний жінці для досягнення оргазму, скорочується майже наполовину (порівняйте на рис. Графіки I, II і III з графіком I + II + III).

Графіки впливу подразнень і зростання сексуального напруги під час статевих зносин: I – фрикційні роздратування; II – роздратування, викликані скороченнями м’язів піхви; III – роздратування клітора, викликані скороченнями м’язів стегон в ритмі зносин; I + II + III – сума фрикційних, м’язових і кліторальних подразнень в однаковому ритмі зносини (при цьому час досягнення оргазму зменшується майже наполовину); III-III – підсумовування фрикційних і подразнень клітора в незбіжними ритмі зносини (час досягнення оргазму майже дорівнює тривалості зносини при кліторальному оргазмі).

Використання пальців для досягнення оргазму

Розглянемо ще один приклад – спробу включити клітор в процес статевих зносин шляхом його роздратування пальцями. Треба відразу сказати: ритми фрикційних подразнень піхви і клітора при цьому найчастіше не збігаються. На рис. (Графік I + III) ми бачимо відмінності цих ритмів, що виключають підсумовування подразнень, що впливають на клітор і піхва. Слабка (за інтенсивністю сексуального напруги) хвиля фрикційних подразнень не робить істотного впливу на зменшення часу досягнення оргазму.

Досягнення оргазму
Використання пальців – це дієвий спосіб досягнення оргазму

Але якщо партнерка в запропонованій мною позиції напружує м’язи піхви і приводять м’язи стегон в ритмі фрикційних подразнень, то настає реакція, до якої ми прагнемо – одночасність цих видів впливів. Іншими словами, роздратування сумуються, максимально збільшуючи інтенсивність імпульсів і фіксуючи тривалість пауз під час зносин.

Таким чином, вирішальне значення для досягнення оргазму в необхідному часовому відрізку має сумарна величина подразнень, що впливають на жіночі статеві органи в узгодженому ритмі. Для ясності і розуміння вищесказаного рекомендую звернути увагу не тільки на саму позицію лежачи на боці (чоловік ззаду), але і на невелику її модифікацію.
У цій позиції чоловік лежить на боці із зігнутими під прямим кутом стегнами (поза така ж, як в положенні сидячи). Жінка теж лежить на боці, повернувшись до нього спиною і підклавши під стегно подушечку, що полегшує введення статевого члена в піхву. Схрестивши стегна, жінка підтягує їх до грудей, злегка прогинаючись в хребті, завдяки чому клітор наближається до піхви і краще контактує з статевим членом. Аналогічним чином допомагають також скорочення м’язів стегон, які не тільки сприяють припливу крові до клітора і дратують його, а й зрушують донизу, зближуючись з піхвою і полегшуючи контакт з статевим членом під час зносин.

Звичайно, щоб оволодіти всіма цими вправами для досягнення оргазму, потрібен певний час і вміння чекати. Крім того, тривалість перших статевих зносин бажано збільшити, щоб у жінки дійсно з’явилася можливість застосувати на практиці те, чому вона навчилася.

Час коїтусу коливається в залежності від сексуальної чутливості і рівня статевої збудливості, але в середньому він не повинен бути менше 10-15 хвилин.

Досягнення оргазму – відповідальність обох партнерів

Позитивні результати залежать виключно від наполегливості та доброї волі обох партнерів, а також від розуміння механізму запропонованого методу і його переваг, завдяки яким збагачується статеве життя. Понад 80 відсотків пацієнток, які взяли на озброєння цей метод, навчилися відчувати кліторально-вагінальний оргазм. Час оволодіння методом коливалося у них від однієї до трьох тижнів, але в окремих випадках розтягувалося до двох місяців. Жінок, які не зуміли домогтися бажаного результату, можна розділити на три групи: найбільш нетерплячі, що розраховували на негайний успіх без витрати будь-яких фізичних і емоційних зусиль; не зуміли знайти спільну мову з чоловіком, який відмовився брати участь у спільному експерименті; не вловив суті пропонованого методу, незважаючи на мої докладні і детальні пояснення.
В ефективності вправ для досягнення оргазму я змогла переконатися, спостерігаючи за групою жінок, не відчували труднощів в досягненні оргазму навіть при підвищеному клітор. Справа в тому, що всі вони самостійно знайшли таку позицію при коїтус, яка дозволила отримувати максимальне чуттєва насолода: так, ви не помилилися – нелегкий пошук привів кожну з них … до рекомендованої мною позиції лежачи на боці (чоловік ззаду) або до однієї з її модифікацій.

Що робити при підвищеному кліторі

Відразу, природно, виникає питання: невже це єдина «паличка-виручалочка», без якої жінкам з високо розташованим клітором ніяк не обійтися?

До тих пір, поки придбані рефлекси не закріпилася настільки міцно, що будь-які сумніви (чи наступить оргазм при черговому статевих зносинах чи ні) виявляться зайвими, я б, напевно, утрималася – якби я на місці своїх підопічних – міняти позицію. Згодом, зрозуміло, можна випробувати і інші позиції: лежачи на животі (коли чоловік знаходиться зверху) з покладеної під таз жінки подушечкою і зімкнутими ногами, сидячи спиною до чоловіка з зімкнутими стегнами, які розміщуються між стегнами партнера, позицію «наїзник» (стегна притягнуті до тулуба), а також всі інші варіанти, що дають жінці можливість напружувати м’язи стегон і їх скороченнями в ритмі статевого акту дратувати клітор.
Оволодіння навичкою скорочень м’язів і вміння синхронізувати їх з подразненнями, які впливають на клітор, дозволяє партнерці довільно збільшувати або зменшувати тривалість статевих зносин. Необхідний ефект досягається – за її бажанням – прискореним або уповільненим ритмом скорочень м’язів, який орієнтує чоловіка у виборі частоти фрікцій. Гармонійна взаємодія партнерів дозволяє домагатися прекрасних результатів, якщо вони не забувають про народну мудрість: без праці не виловиш і рибку зі ставка.

Що таке оргазм?

Оргазм – це пік сексуального збудження, який супроводжується відчуттям сильного задоволення та м'язовими скороченнями.

Як можна досягнути кліторального оргазму?

Кліторального оргазму можна досягти за допомогою стимуляції клітора пальцями, партнером, вібратором або іншими предметами.

Від чого залежить досягнення оргазму?

Досягнення оргазму залежить від багатьох факторів, таких як фізичне та емоційне збудження, рівень стресу, гормональний фон, досвід, знання свого тіла та партнера.

Що потрібно робити, щоб досягнути оргазму під час сексу з партнером?

Щоб досягти оргазму під час сексу з партнером, важливо відкрито спілкуватися, знати свої та партнера ерогенні зони, експериментувати з позами та стимуляцією, і не боятися говорити про те, що вам подобається.

Залишити відповідь