Методи контрацепції. Перерваний статевий акт

Перерваний статевий акт – це досить надійний метод контрацепції, відомий людству протягом усієї його історії. Контрацептивний ефект перерваного статевого акту полягає в тому, щоб чоловік вчасно перед настанням еякуляції зумів витягти статевий член з піхви. Однак це зовсім не просто, як може здатися на перший погляд, тому що вимагає сильного вольового зусилля, умовного рефлексу, який має бути підвладний чоловікові, не викликаючи у нього негативних емоцій.

Перерваний статевий акт – особливості методу контрацепції

Подружжя, що вдається до цього засобу протягом багатьох років, в основному, уже має чималий досвід і може контролювати фізіологічний процес : при цьому бажано, щоб жіночий оргазм трохи випереджав чоловічий. Іншими словами, чоловік перериває зносини у той момент, коли крива сексуального збудження жінки перебуває вже у початковій фазі фізіологічного спаду.

Що потрібно знати про перерваний статевий акт?
Перерваний статевий акт і його ефективність

Все б нічого, але цей метод вимагає від партнера максимального самоволодіння та досвіду,  його не рекомендується застосовувати чоловікам з підвищеною збудливістю, занадто нервовим. Цей метод має також деякі нюанси, про які має знати насамперед молодь, щоб уникнути небажаної вагітності. Буває так, що у деяких чоловіків кілька крапель сперми виділяється з насіннєвих бульбашок вже в ході статевого акту, після чого вони поєднуються зі слизом, що виділяється з сечівника.

Ефективність перерваного статевого акту

Якщо під час еякуляції вивергається від 60 до 80 мільйонів сперматозоїдів, то в кількох краплях насіннєвої рідини, що виділяється в процесі статевого акту, їх налічується принаймні не менше кількох тисяч, а цього цілком достатньо для запліднення яйцеклітини. Враховуючи, що близько 20 відсотків чоловіків належать до тієї категорії, про яку йде мова. Неважко здогадатися, що для них перервані статеві зносини не є ефективним контрацептивним засобом.

Також слід звернути увагу на те, що завагітніти можна і при повторних зносинах, тому що частина сперми залишається в кінцевому відділі сечівника, в області головки та крайньої плоті статевого члена. Щоб цього не сталося, чоловік повинен ретельно підмиватися перед черговим статевим актом, а також постаратися випорожнити сечовий міхур, щоб разом із сечею вивести з сечівника і сперматозоїди, що залишилися.

У зв’язку з можливістю виділення насіннєвої рідини в процесі статевого акту рекомендується вдаватися до такого методу контрацепції у тому випадку, якщо в піхву введено якийсь хімічний протизаплідний засіб. Ця підстраховка допомагає не дуже досвідченим закоханим. Можна, зрозуміло, обійтися без неї, якщо можлива вагітність не сприймається молодими людьми як життєва трагедія.

Залишити відповідь